“Мабуть дешевше на Балі”: українців обурила нечувана ціна на новорічний відпочинок у Карпатах

У Карпатах багато готелів надто завищили ціни на новорічні свята. Ситуація обурила користувачів мережі, які прирівняли відпочинок в українських горах із відпусткою на Балі.

На величезні ціни звернув увагу на своїй сторінці у Facebook співробітник сайту бронювання Check in Sea Дмитро Виноградов. Він опублікував скріншот-доказ із популярного сайту Booking.

Судячи з фото, в одному з готелів мінімальна ціна за 6 ночей на двох стартує від 31,2 тис. грн, також доступні варіанти на це же період за 40 і 50 тис. грн.

У двох інших готелях ціни стартують від 21 і 25 тис. грн: у першому випадку гостям пропонується двомісний номер, а в другому — покращений напівлюкс.

У коментарях користувачі обурилися ситуацією. Багато вказали на той факт, що така ситуація повторюється в Україні з року в рік.

“Не подобається — зустрічай у гаражі, як у минулому році”, “Гуцульська фантазія просто вражає. Ukraine Now”, “І це ж туди ще потрібно доїхати. А ще харчування”, “Ні крапельки не здивований”, — сказано в коментарях.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...