Дівчата, яких у Побережжі збила автівка, одужують – медики

Інформація для тих, хто переймався, допомагав, молився за дівчаток, які потрапили у ДТП 9 листопада на Прикарпатті у селі Побережжя.
Пацієнтка Медичного центру доктора Бубновського в Івано-Франківську, яка живе у сусідньому селі, поспілкувалась з мамою Христі Кушецької та самою Оленкою Мацьків, пишуть на сторінці центру у мережі Facebook.

На сьогодні Оленка вже вдома. За її словами, почувається нормально, але через тріщину у тазовому відділі лікарі рекомендують їй лежати, менше ходити та не перенавантажуватись.

Христя ще в лікарні. Був момент, коли у дівчинки відмовили всі органи, але з Божою поміччю вона пережила це і зараз перебуває вже у звичайному відділенні.

Вчора їй прооперували ногу. За органами черевної порожнини лікарі все ще ретельно слідкують.

На лікування Христинки вже пішло приблизно 70 тис грн і не відомо, скільки ще буде потрібно. Дівчинка не здається і з кожним днем все більше вірить у своє світле майбутнє, так само, як і її чудова матуся.

За допомогою небайдужих людей збирались немаленькі суми, які так важливі для родини.Тому всі, хто все ще залишається небайдужим до чужого горя: давайте ще трохи допоможемо фінансово (хто скільки може. Навіть якщо 200 людей кине по 20-30 грн – це вже буде непогана допомога. Щоб Христинка мала змогу завершити лікування і повернутись додому повноцінно здоровою дівчинкою.

Рахунок матері Христі – 4188 3701 3252 1892 – Наталія Кушецька.
Для тих, хто цікавився, що з водієм. Проти нього відкрито кримінальне провадження, яке передбачене ч.1 ст.286 ККУ (карається позбавленням волі на строк від 3 до 8-ми років з позбавленням прав на строк до 3 років або без такого).

На сьогодні чоловік перебуває вдома. Суд відбудеться, але конкретної дати немає, оскільки не відомо, коли Оленка та Христинка зможуть бути у судовій залі.

Нагадаємо, ДТП трапилася 9 листопада у селі Побережжя Тисменицького. Ввечері дівчата йшли узбіччям, коли на них наїхав автомобіль – водій втік. Дівчат доправили в обласну клінічну лікарню Івано-Франківська з діагнозом: політравма та закрита черепно-мозкова травма. Водія згодом знайшла поліція.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...