Спікер парламенту Андрій Парубій розповів, коли в Україні почне діяти вoєнний стан

Вoєнний стан в частині областей України розпочне діяти з моменту вступу в силу закону, ухваленого Верховною Радою, скоріше за все – з 28 листопада.

Про це повідомив спікер парламенту Андрій Парубій, повідомляє 24 канал.

“Вoєнний стан запроваджується і діє з моменту підписання головою Верховної ради України та президента України. Поки що цей документ не є підписаним мною, президентом і не опублікований в Урядовому кур’єрі, закон не діє. Тобто, хоча в указі зазначено 14:00 26 числа, реально він стане законом, коли буде підписаний і опублікований”,– пояснив Парубій.

За словами спікера, він має намір підписати цей закон вранці 28 листопада. За його словами, закон набере чинності протягом дня.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко заявляв, що вoєнний стан жодним чином не зачепить права та свободи громадян України, а стосуватиметься здебільшого різних вiйськових заходів, що у разі вторгнення дозволять швидше мобілізувати всі ресурси.

Натомість секретар РНБО Олександр Турчинов підкреслив, що у разі ecкалації та посилення агpeсії з боку Кpeмля до громадян України все ж будуть застосовуватися певні обмеження.

РЕКЛАМА: