Платити будуть менше: Рада готує поблажку “євробляхерам”

У Верховній Раді пропонують не штрафувати за “евробляхи” волонтерів, які ввезли не розмитнені машини для потреб ООС і військових, які отримали такий транспорт.

Про це йдеться в нових законопроектах 9382 і 9383, які з’явилися на сайті Верховної Ради.

Автори законопроектів пропонують звільнити від майбутніх санкцій тих власників “евроблях”, які до 25 листопада 2018 передали в установленому порядку свої авто для потреб ЗСУ, Нацгвардії, МВС, СБУ чи іншим державним формуванням, які беруть безпосередню участь в АТО / ООС.

Крім того, держорганам пропонують дозволити розмитнювати такі “евробляхи” без будь-яких податків. Згадані норми стосуватимуться тільки легкових автомобілів (категорія УКТ ЗЕД 8703). Крім цього, пропонується все конфісковані авто (за статтями 470 і 480 Митного кодексу України) передавати ЗСУ і іншим підрозділам, які беруть безпосередню участь в ООС.

Варто зазначити, що власники автомобілів на єврономерах окупували митниці, щоб легалізувати свої авто. У той же час, деякі водії кидають свої автомобілі з європейськими номерами за кордоном, оскільки у них немає грошей на розмитнення або заставу.

Волонтер Роман Доник розкрив чорні схеми при розмитненні евроблях.

За його словами, фірми, що надають послуги з розмитнення авто – це організації, які діють нечесно.

«Тому що фірми з тисячами машин на балансі – фірми одноденки. Тому що ці фірми закриваються, як тільки вони наберуть на себе стоп’ятсот відер з гайками. Тому що документи в більшості своїй – лівак. Тому що ніколи ви не зможете довести, що ці машини ваші. А казки про те, що поїхав і зняв з реєстрації, отримав рахунок і транзитні номери – це для лохів “, – пише громадський діяч.

Читайте також  Перехід на літній час 2020: коли переводити годинники

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...