“У рану можна було увіпхати палець”: полонені моряки написали листи із СІЗО

Українські моряки Андрій Ейдер і Андрій Артеменко, яких незаконно утримують у московському СІЗО “Матроська тиша”, написали листи із російського полону. У них хлопці розповіли про свій стан та про умови, в яких перебувають.

Ейдер та Артеменко у своїх листах-відповідях ТСН написали, що перебувають у повній інформаційній ізоляції та не знають нічого про стан своїх побратимів.

Операцію переніс нормально, не можу через поранення згинати ліве коліно, праве стегно трохи розпотрошило. Туди пару уламків влетіло, спочатку можна було в рани палець всунути, боляче на ногу праву спиратись. На правій руці подряпина, тому мажу папір зеленкою та іншим під час написання,– зазначив Ейдер.

Хлопець, до речі, наймолодший зі всіх полонених моряків, також висловив свої сподівання щодо швидкого звільнення. Він сподівається, що потрапить додому ще до Нового року. Також Ейдер пише, що йому остогидли пісні “Русского радио”, яке лунає у в’язниці.

“Пісні з “Русского радио” я вже зненавидів, але доступно лише воно. Там хоч якісь новини. Додому зателефонувати не можу, нема у кого попросити дозвіл та телефон. Тримаємось та чекаємо повернення на батьківщину”, – написав він.

Інший український моряк – Андрій Артеменко попросив написати йому листа свого співкамерника, оскільки сам погано знає російську. Він каже, що вже одужує та дуже сподівається, що він та інші моряки скоро опиняться вдома біля своїх рідних.

Перебуваючи тут, думаю хлопці мене підтримають, сподіваємось, що керівництво нашої країни вживає всіх заходів для найшвидшого нашого повернення додому. Хочу передати слова вдячності всій Україні і всім людям, які про нас непокояться, переживають та чекають на наше найшвидше повернення додому,– додав Артеменко.

Читайте також  Регулярно гвалтував 2-річну дитину: поліція викрила педофіла, котрий продавав дитяче порно

Додамо, що українські активісти звернулися до міжнародної громадськості з питанням, чи з’являться імена 24 полонених моряків у списках бранців Кремля.

Українці надіслали фото та інформацію про військовослужбовців України до представництв різних країн.

Моряки – це військовополонені і їх не мають права судити за цивільними законами. Хоча за звинуваченнями так званих “слідчих” їм загрожує до 6 років в’язниці.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...