На вулиці Довженка для іванофранківців ремонтують черговий двір

В Івано-Франківську продовжують ремонт дворів та міжбудинкових проїздів. Нині на різних етапах робіт перебуває близько 50 об’єктів.
1464678429_-7-7b-4_novyy-razmer

Про це розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час огляду двору на вул. Довженка, 7, 7А, 7Б, де саме триває ремонт.

«Прошу мешканців бути терплячими. Ми поступово підводимо прибудинкові території до єдиного зразка. І, думаю, за 5 років нам вдасться відремонтувати усі двори міста. Багато чого залежить і від депутатів на округах. Тому з усіма побажаннями і зауваженнями прошу звертатись до депутатів міської ради. Приміром, на цьому окрузі обрано Андрія Грималюка, і саме він на сесії ініціював ремонт цього двору», – зауважив Руслан Марцінків.

Зі слів директора департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайла Смушака, на вул. Довженка, 7, 7А, 7Б запланований капітальний ремонт. Тут облаштують бруковані доріжки, замінять асфальтне покриття проїзду, встановлять нову бордюрну лінію. А поряд, вздовж шосе на вул. Довженка, прокладуть велодоріжку та пішохідну алею. Таким чином, комплексно завершать благоустрій цієї території міста.

Джерело: blitz.if.ua

РЕКЛАМА: