Карпати влітку: куди поїхати?

 Українські Карпати простягнулися на чотири області: Івано-Франківську, Закарпатську, Чернівецьку та Львівську.  Куди поїхати влітку відпочивати? Обирайте!

1432214897-376128__poliana-770x433.jpg.pagespeed.ce.nxAXYSSDEl

Закарпатська область
Поляна

Поляна – бальнеологічний курорт Закарпаття, який також відомий своїми лікувальними властивостями та мінеральними водами, такими як «Поляна Квасова», «Поляна Купель» та «Лужанська». Поляна – це затишна місцевість, яка зі всіх сторін оточена пишними лісами та річками, адже знаходиться на перетині двох річок – Малої та Великої Пині. Якщо ви хочете не лише відпочити, а й підлікуватися, то тут знають десятки видів масажу, лікувальних ванн та оздоровчих процедур. Курорт відомий своїми лікувальними санаторіями, процедури яких можна відвідувати, навіть якщо ви в них не проживаєте.

Драгобрат

Драгобрат – це найвищий високогірний курорт в Україні, розташований на висоті 1300-1700 м. Завдяки своїм могутнім висотам та довготривалому сніговому покрову цю місцевість називають «Карпатська Сибір». Саме на Драгобраті найраніше відкривається лижний сезон (у листопаді) та триває найдовше (до середини травня).
Незважаючи на достаток зимових розваг тут є безліч варіантів для літнього дозвілля: кінні прогулянки, прокат велосипедів та багів, походи з наметами, сплави по річках, купання в озерах, екскурсії та багато іншого. Тут ви точно не засумуєте, адже місцевість повністю адаптована під туристів і тут повністю відсутній приватний сектор.

Шаян

Шаян – невеличке село в Хустківському районі, що славиться своєю мінеральною водою «Шаян» , яка по складу майже ідентична відомим «Боржомі» та «Есентукі». Особливістю цієї місцевості є те, що тут майже повність відсутні вітри, завдяки трьом горам, які її оточують та оберігають. Гори тут не високі, однак мають дуже цікаву історію.

Львівська область
Славське

Славське – селище міського типу, розташоване у Львівській області. Однією з головних переваг відпочинку в Славському є його зручне місце розташування, адже тут зупиняються усі потяги Ужгородського спрямування. Тому, якщо ви плануєте відпочинок на вихідні дні і не бажаєте багато часу витрачати на дорогу, то це найоптимальніший варіант.

Читайте також  Комаровський назвав термін повернення до нормального життя після пандемії коронавірусу

Івано-Франківська область
Поляниця

Поляниця – невеличке село, що розташоване в південно-західній частині Івано-Франківської області, у межах гірського масиву Ґорґани та в долині р. Прутця. В самій Поляниці досить спокійно, адже тут відсутні гірськолижні траси, тому і менша кількість готелів і ресторанів. Зазвичай, тут зупиняються туристи, які бажають зекономити на проживанні, однак прагнуть відчути сервіс сучасних курортів. Насправді, найбільше Поляниця славиться своїм відомим курортом Буковель, який розташований в декількох кілометрах. Буковель – це найрозвиненіший курорт в горах, по українських мірках. Тут на вас чекають десятки видів розваг, ресторанів і готелів. І як приємний бонус – найбільше штучне озеро в Україні та прекрасний вид на нашу найвищу гору Говерлу (2061 км).

Яремче

Яремче вважають столицею Карпатського відпочинку. Візитівкою Яремче є каскадній водоспад Пробій, який стрімким потоком пульсує з 8 метрової висоти. Саме поєднання гірської річки, могутніх гір та ароматних лісів приваблює сюди туристів. В Яремче також зупиняються люди, що планують відвідувати Буковель, що знаходиться в 30 км від курорту.

 

Джерело: http://veroyatno.com.ua

РЕКЛАМА:
Загрузка...


загрузка...