Управління Держпраці в Івано-Франківській області очолить Ігор Росипайло

Цього тижня голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега представить начальника територіального управління Держпраці в Івано-Франківській області.

199418_133880036683570_4150326_n

Територіальне управління Держпраці в області очолить депутат Івано-Франківської міської ради VI скликання Ігор Росипайло. За попередньою інформацією, представлення відбудеться у четвер, 4 листопада, в ОДА.

За інформацією КУРСу, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук погодив, зі свого боку, призначення Росипайла на цю посаду, передає Фіртка.

Наразі Ігор Росипайло працює в Києві – керівником внутрішнього аудиту Державної служби України з питань праці.

Нагадаємо, 22 січня 2014 року Кабмін призначив прикарпатця Романа Чернегу головою Державної служби України з питань праці. 10 вересня 2014 р. Кабмін ліквідував вісім центральних органів виконавчої влади і створив сім нових органів виконавчої влади, в тому числі Державну службу України з питань праці, шляхом злиття Державної інспекції праці та Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки.

Управління Держпраці в Івано-Франківській області створено постановою Кабміну №100 від 11 лютого 2015 року шляхом реорганізації територіального управління Держгірпромнагляду та територіальної державної інспекції з питань праці в Івано-Франківській області.

Довідка:

Росипайло Ігор Ярославович народився 12 лютого 1979 року в с. Назавизів Надвірнянського району Івано-Франківської області.

У 2001 році закінчив економічний факультет Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника за спеціальністю “Облік і аудит”, кваліфікація бухгалтер-економіст.

Протягом 2010 – 2015 – депутат Івано-Франківської міської ради, заступник голови постійної депутатської комісії з питань промисловості, підприємництва, стратегічного розвитку міста, інвестицій та туризму.

Одружений, виховує дочку та сина.

РЕКЛАМА:
загрузка...