Помер учасник української “Битви екстрасенсів” з Івано- Франківська

Стало відомо про смерть екстрасенса Андрія Сатаненко з Івано- Франківська.

Шість років тому у мага виявили неоперабельну пухлина мозку.

Маг брав участь в 15 сезоні «Битви екстрасенсів» на СТБ та був експертом в програмі “Слідство ведуть екстрасенси”. Сумну новину повідомив Олександр Пазілорт Контаністов в Facebook.

“3 лютого і з життя пішов чудова людина і друг – Андрій Сатаненко. Більш 6-7 років тому, найближчі люди знали, що кожен рік може стати для нього останнім, і до самого останнього моменту це ховалося від громадськості, оскільки Андрій ніколи не скаржився, а навпаки, намагався допомогти всім, кого він знає. насправді Андрій ніколи не помре, він безсмертний, оскільки назавжди залишиться в пам’яті і в серцях його дружини, близьких друзів і знайомих, його учнів і послідовників… Пам’ятаємо і любимо! Пам’ять про тебе і про твого мистецтві буде жити вічно”, – написав колега Сатаненко.

Шість років тому у мага виявили неоперабельну пухлина мозку.

Сатаненко брав участь в шоу “Битва екстрасенсів”

Нагадаємо, в Москві помер радянський і російський актор Ігор Кан. 29 січня він відзначив свій 81-й день народження. Найвідоміша картина за участю Кана – “Кін-дза-дза!”, Де він зіграв однорукого бандита.

Раніше повідомлялося, що 31 січня померла російська актриса Валентина Березуцкая. 86-річна артистка померла від зупинки серця. Березуцкая зіграла у фільмах “Операція” И “та інші пригоди Шурика”, “Антикілер”, “Вічний поклик”, “Денний дозор” і багатьох інших.

РЕКЛАМА:
загрузка...