АТЕСТАЦІЮ НЕ ПРОЙШЛИ. ЦЬОГОРІЧ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ПРОФЕСІЙНОГО ФУТБОЛЬНОГО КЛУБУ НЕ БУДЕ?

Попри надміру роздутий ажіотаж навколо створення в Івано-Франківську професійного футбольного клубу, цьогоріч його в обласному центрі вже точно не буде.

l_107b6a73

У четвер, 2 червня, у Будинку футболу під головуванням генерального секретаря ФФУ Юрія Запісоцького відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів Федерації футболу України.

 

Основним питанням порядку денного було підведення підсумків атестації футбольних клубів Першої та Другої ліг ПФЛ України, а також аматорських футбольних клубів – претендентів на отримання атестату, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр.

 

Комітет підтвердив дотримання всіх мінімальних критеріїв Регламенту з атестації в процесі здобуття допуску до Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ОФК ПФЛУ сезону 2016/2017 рр. більшості футбольних клубів ПФЛУ. Водночас, члени комітету перенесли розгляд питання щодо видачі атестату на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів 1-ої ліги ОФК ПФЛ України футбольним клубам «Миколаїв» м. Миколаїв, «Полтава» м. Полтава і «Суми» м. Суми в зв’язку з невиконанням ними своїх фінансових зобов’язань. Також, перенесено розгляд питання щодо видачі атестату футбольним клубам, які вибороли право підвищитись в класі за підсумками змагань П-ої ліги: «Інгулець» с. Петрове Кіровоградської області та «Буковина» м. Чернівці, оскільки вони не виконали вимоги фінансових критеріїв Регламенту з атестації футбольних клубів ПФЛ України. З цієї ж причини перенесений розгляд питання і по друголіговому клубу «Кристал Херсон 1961» м. Херсон.

 

Таким чином, атестат, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу

 

– серед професіональних команд клубів 1-ої ліги ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр. отримали:

 

1. «Авангард» м. Краматорськ

2. «Геліос» м. Харків

3. «Гірник» м. Кривий Ріг

4. «Гірник – Спорт» м. Горішні Плавні

5. «Десна» м. Чернігів

6. «Іллічівець» м. Маріуполь

7. «Нафтовик-Укрнафта» м. Охтирка

8. «Оболонь Бровар» м. Київ

9. «Черкаський Дніпро» м. Черкаси

10. «Колос» с. Ковалівка

11. «Верес» м. Рівне

 

– серед професіональних команд клубів Другої ліги ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр. отримали:

 

1. «Арсенал-Київ» м. Київ

2. «Арсенал-Київщина» м. Біла Церква

3. «Барса» м. Суми

4. «Енергія» м. Нова Каховка

5. «Кремінь» м. Кременчук

6. «Скала» м. Стрий

7. «Мир» с. Горностаївка

8. «Нікополь-НПГУ» м. Нікополь

9. «Реал Фарма» м. Одеса

10. «Тернопіль» м. Тернопіль

 

Позитивне рішення щодо видачі атестату, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр. було прийняте стосовно аматорських клубів, які поповнять П лігу ПФЛУ: «Балкани» с. Зоря Одеської обл., «Жемчужина» м. Одеса, «Нива – В» м. Вінниця, «Поділля» м. Хмельницький та «Рух» Винники» м. Львів-Винники.

 

Розгляд питання щодо видачі атестату футбольному клубу «Металург-Запоріжжя» м. Запоріжжя перенесено на наступне засідання комітету ФФУ з атестації футбольних клубів в зв’язку з наявністю заборгованості, яка виникла під час участі в чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд 2016 року, а футбольний клуб «Кривбас» м. Кривий Ріг не розглядався, як претендент на отримання атестату, оскільки клуб самоусунувся від проходження процедури атестації та не надав фінансових гарантій.

 

З метою роз’яснення ситуації журналісти порталу sport.if.ua звернулися до виконавчого директора НФК “Прикарпаття” Василя Миколайовича Ольшанецького, який

безпосередньо займається процедурою атестації клубу для участі у змаганнях професійних команд.

Василь Ольшанецький:Ми зараз займаємося підготовкою для проходження атестації клубу. На даний момент багато що вже зроблено, збираємо необхідні документи. Чекаємо на виклик з Києва, і тоді одразу їдемо і проходимо ту процедуру, яка дозволить нам стартувати у професійних змаганнях. Після чого перевіряється наш стадіон, матеріально-технічна база та фінансові гарантії участі команди у змаганнях. Попередньо, наступного тижня нас чекатимуть в Києві.

На даний момент вже знаємо, що 20 липня команда має стартувати у Кубку України. Тому ведемо роботу й в напрямку комплектування складу. Розмовляємо із футболістами, їхніми тренерами та керівниками команд. Дехто просить ще поки не озвучувати прізвища, щоб не відволікати гравців від виступів за свої теперішні команди, побоюється, щоб хтось “зірочку” не схопив. Всі ж ми люди. Думаю, що мало би бути все добре.

Основу “Прикарпаття” складатимуть лише місцеві футболісти – із Івано-Франківська та області, або вихідні з нашого краю, які грають в інших командах інших регіонів та мають необхідний досвід виступів на професійному рівні. Але знову ж, притримуємося принципу. Якщо брати когось зі сторони, то вони мають бути, як мінімум, на дві голови сильніші, ніж місцеві”.

Ще 25 квітня за участю голови обласної ради Олександра Сича, голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, начальників профільних управлінь та представників футбольної громадськості відбулася нарада з питання створення професійного футбольного клубу в Івано-Франківську.

Івано-Франківська міська рада виділила мільйон гривень на новий професійний футбольний клуб.

 

Новий сезон в Другій українській лізі стартує вже у серпні.

пише http://firtka.if.ua/

РЕКЛАМА: