Крик душі: небайдужих просять допомогти молодій вдові з Прикарпаття, яка залишилася з 5-місячним немовлям

21-річна мама – Леся Пулик з села Брошнів-Осада, що на Рожнятівщині, залишилась сама з п’ятимісячною дитинкою на руках – донечкою Веронікою.
Чоловік жінки загинув в смертельному потрійному ДТП, яке сталося по трасі Львів-Шегині за участі автоцистерни і 2-х мікроавтобусів 3 січня 2019 року. Трагічну історію жінки на сторінці групи «МамаSOS» написала волонтер Олександра Пеліховська.

«Так склалися обставини, що мій чоловік загинув внаслідок смертельного потрійного ДТП, яке сталося по трасі Львів-Шегині за участі автоцистерни і 2-х мікроавтобусів 3 січня 2019 року. Травми мого коханого були несумісні з життям і, на превеликий жаль, він помер на місці аварії. Після півтора року подружнього життя в мене на руках залишилась 5-тимісячна донечка. Я наперед щиро всім дякую за допомогу, комусь за молитву, комусь за кошти це зараз дуже важливо!», – йдеться у дописі.

За словами волонтера, Леся бореться з усіх сил. Вона не ниє, не опускає руки. Незважаючи на свій зовсім юний вік.

«Але, окрім горя і моральної травми, існують побутові потреби на які у мами нема ні енергії ані можливостей. Просимо про розуміння та підтримку», – наголошує Олександра Пеліховська.

Потреби Лесі та Вероніки:
– Памперси розмір 3-4( добрі обидва розміри),
– засоби дитячої гігієни (вологі серветки, олійка, прорізувач для зубчиків(зараз для нас дуже актуально)..),
– пробуємо прикорм- пюре та кашки ( наразі підходить “Малиш” та “Мілупа”),
– одяг, зараз зріст дитинки 68 (Увага! Багато вже людей обіцяють відправити одяг. Тому збір одягу зупиняємо).
– зараз дитина на суміші НАН, на місяць потрібні 3 великих або 6 малих банок;
– у побуті потрібен поки що тільки блендер, щоб пюре не купляти.

Для себе жінка особисто нічого не просить.

«Головне, щоб дитинка все необхідне мала. Дуже б хотіла манеж, годувальний столик і переноску-кенгуру, бо з коляскою деколи важко. Але це необовязково, а за можливості», – додає вона.

РЕКЛАМА:
загрузка...