Споював та роздягав під час турнірів: вчитель декілька років поспіль розбещував учнів

Споював та роздягав під час турнірів: вчитель декілька років поспіль розбещував учнів.

Керівництво школи відсторонило вчителя за “специфічні” методи роботи з дітьми.

У Росії вчитель історії домагався до школярок. Педагог возив учениць на турніри інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”, а під час поїздок споював дівчат і вимагав “доставити йому задоволення”.

Про це пише портал “Знай” з посиланням на місцеві ЗМІ.

Кричущий інцидент стався у російському місті Казані. Вчителя історії Айрат Мухарлямова звинуватили в сексуальних домаганнях до школярок. Дівчата стверджують, що домагався їх учитель протягом 4 років – у 2013-2017 роках. Мухарлямов в той час працював відразу в декількох кращих навчальних закладах столиці Татарстану.

Перевірку щодо педагога початку прокуратура Казані. Її призначили за матеріалами місцевих ЗМІ. Сім колишніх учениць Айрат Мухарлямова розповіли про те, як учитель історії споював їх і роздягав під час турнірів гри “Що? Де? Коли?”.

Колишні учениці вчителя історії в деталях розповіли, що вимагав від них вчитель. В якості заохочення педагог пропонував дівчатам блок сигарет, стверджує жертва сексуального домагання.

Сам Айрат Мухарлямов заявив, що ніяких сексуальних домагань під час його поїздок з ученицями на турніри не було. Керівництво шкіл, де працював учитель, запевняє, що скарг на нього не надходило. Проте, педагога відсторонили від роботи, зазначили організатори, через “своєрідні” методи роботи з дітьми.

РЕКЛАМА:
загрузка...