Тіло знайшли біля відкритого вікна: В Польщі трагічно загинув заробітчанин зі Львова

У Польщі, в місті Сосновець, з 2 на 3 лютого загинув 25-річний мешканець Жовківського району, з села Перемивки Юрій Шая.

Польське видання Twoje Zaglebie повідомляє, що 3 лютого поліція у Сосновці розпочала кримінальне провадження через смерть 25-річного чоловіка з України, тіло якого виявили у неділю, 3 лютого, на вулиці Сенкевича.

Слідчий з’ясовує причини його смерті. Тіло чоловіка знайшов перехожий, який також помітив відкрите вікно у будинку поруч. «Не виключаємо, що чоловік міг накласти на себе руки, вистрибнувши з вікна. Однак беремо до уваги можливість участі й третіх осіб. Зараз допитуємо його товаришів, які були у помешканні», – сказав поліцейський Маріуш Лабедзький.

Сестрою загиблого Юлією Замінською, яка розповіла, що поїздка Юрія на заробітки була організована дуже швидко.

«Все було дуже швидко організовано. Брат зателефонував два тижні тому, у вівторок, що поїхав до Польщі на роботу. Він їхав зі своїм кумом, але згодом вони розділилися. Кум залишився в одному місці, а брат хотів отримати кращу роботу, бо мав рекомендації з тої фірми, де працював раніше. Мав сертифікати. Сказав, що може собі знайти більш високооплачувану роботу. Дуже тим тішився. Розповів, що з 12 осіб, які з ним приїхали, тільки він пройшов. Я ще переживала, як він польською тести складав. А він розповів, що то була практична частина. Щоправда, роботодавці встановили випробувальний термін, а перед тим дали вихідні. Саме під час вихідних він поїхав провідати родину. Вони теж у скорботі і не вірять, що таке могло статися. Поліція розглядає версію самогубства, але не виключають, що до загибелі можуть бути причетні ті, хто з ним мешкав. Ніхто не вірить у версію самогубства. Він спеціально шукав іншу роботу. Залишилося двоє маленьких дітей. Він будував хату», – розповідає Юля.

Сестра повідомила, що Юрій востаннє виходив на зв’язок у суботу ввечері.

«Телефонував до мене, коли повертався від родичів з Ольштина. Потім телефонував із Гданська, згодом з Варшави. Ще раз дзвонив дружині, коли вийшов з поїзда. Ще один дзвінок був вже з квартири, де він мешкав. Сказав, що купив собі їжу. У квартирі чувся дуже дивний регіт. Коли його дружина Мар’яна запитала, що сталося, він відповів, що хлопці сміються з того, як пральна машинка пере. Після того більше дзвінків не було. Ми спілкувалися через вайбер, я йому писала в неділю, але відповіді не було. Думала, що, можливо, через поганий зв’язок, бо саме їздила до села. Тільки побачила, що в понеділок о 5-ій ранку Юрій був у вайбері, але так нічого не відписав. Я подумала, що йому на шосту годину на роботу в першу зміни і не було часу писати. А десь близько десятої зателефонували мамі і повідомили, що вашого сина більше нема», – продовжує Юля.

Зараз до Польщі поїхала двоюрідна сестра Юрія та Юлії, яка займається усіма організаційними питаннями. Вона збирає довідки і сьогодні має зустрітися із прокурором та слідчим поліції.

«На жаль, я не знаю всіх обставин, бо сестра дуже зайнята, щойно уклала договір з перевізником, який везтиме тіло. А з кордону ми вже своїми силами доставимо труну з тілом. Відомо тільки, що когось затримали», – каже сестра.

РЕКЛАМА:
загрузка...