Акція дала результат. У Старих Кривотулах встановлять світлофор і не тільки – за гроші ЄС

У понеділок, 11 лютого, керівники Служби автодоріг (САД) в Івано-Франківській області зустрілися з мешканцями села Старі Кривотули Тисменицького району.
Говорили про безпеку руху на дорозі Н-10 Стрий – Мамалига, зокрема на ділянці у Старих Кривотулах. Адже саме цього понеділка селяни перекрили дорогу на знак протесту.

За даними САД, згідно з паспортом дороги Н-10, в межах села Старі Кривотули світлофор не передбачений. Але враховуючи кількість ДТП на цій ділянці, Служба автодоріг внесла до діючого пілотного проекту влаштування в селі світлофорного об’єкту та освітлення пішохідних переходів.

Крім того, передбачили облаштування додаткової автобусної зупинки та ремонт діючих. Будуть продовжені роботи із поточного середнього ремонту, а зокрема влаштування з’їздів-виїздів із сільських вулиць та укріплення узбіч.

За даними САД, лише від початку року на автошляхах державного значення Івано-Франківської області загинуло і травмувалося понад 10 людей. Більшість ДТП сталася через необачність водіїв, недотримання правил, зокрема – перевищення швидкості.
Згідно з пілотним проектом, що охоплює, крім Івано-Франківської, Львівську, Миколаївську, Херсонську та Хмельницьку області, цьогоріч на Прикарпатті передбачено встановлення 29 нових світлофорів із використанням сучасного інтелектуального обладнання, зі влаштуванням освітлення на пішохідних переходах та аварійно небезпечних ділянках. Фінансування – грантові кошти Євросоюзу.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...