Політолог пояснив, чому українці йдуть на проплачені мітинги та як з ними боротися

Останніми днями в Україні відбулися одразу декілька гучних мітингів. Один з них був проти проплачених мітингів, інші – за вигаданого кандидата або ж в підтримку одного з найбільших маніяків 20 століття. Всі вони були проплаченими. Журналісти 24 каналу з’ясували, чому українці за 150 гривень готові підтримати будь-кого і як зупинити засилля мітингів за гроші.

У Києві декілька десятків людей дві години простояли з плакатами “Ми проти проплачених мітингів”. Проте вийти на акцію проти нечесного заробітку їх змусили не особисті переконання, а ці ж таки гроші.

Мітинг набув розголосу в соцмережах через те, що горе-активісти, які вийшли з табличками “Не беру гроші”, зрештою так і не отримали обіцяні 150 гривень. На камери мітингарі переконували, що їм не потрібні гроші й вони хочуть жити у чесній країні.

Мне тут в личку написали, что одни люди собрали сегодня в Киеве тысячу человек против проплаченных митингов. Обещали по…

Gepostet von Yuriy Romanenko am Sonntag, 17. Februar 2019

Тим часом в Одесі пранкери розіграли любителів легких грошей. Відтак за тисячу гривень вони скандували ім’я вигаданого кандидата в президенти. Звичайно, українці не могли нічого розповісти про нього, тому вигадували якості на ходу.

У Харкові журналісти вирішили провести експеримент. Вони назвали кандидатом у президенти серійного вбивцю, який забрав життя понад півсотні жертв. Відтак понад сотня людей за гроші підтримали маніяка, навіть не перевіривши його псевдо політичну програму чи інформацію про нього.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...