«На війні — як на війні». Ветеран АТО Ігор АТО презентував книгу спогадів

У центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка відбулася презентація книжки «На війні – як на війні». Її автором є педагог, спортсмен, доброволець московсько-української війни, письменник Ігор Кубрак.

Це вже друге видання в його творчому доробку — перше побачило світ 2005 року. Книга містить 120 сторінок. Тираж – 100 примірників, інформують  “Вікна”.

«На війні — як на війні» — це збірка прозових творів малої форми, що зацікавлює уже тим, що написана людиною, який добровольцем пішов у зону бойових дій, де перебував впродовж двох років. Військові операції, солдатський побут, бої, поранення і смерті, пошуки виходу із складних ситуацій, взаємопідтримка і стійкість — про це все йде мова у книзі. Автор змальовує різних людей, описує різні події їхнього життя. Однак усі твори поєднані образом справжнього чоловіка. Героїв книги умовно можна поділити на шляхетно-інтелігентних і «крутеликів», які різними неправдами досягають своєї мети.

Задум написати книгу в Ігоря Кубрака виник ще на передовій:

“Перебуваючи в зоні бойових дій, я накидував собі майбутні ескізи книжки. Звісно, я думав, що так буде у випадку, якщо мені пощастить і я буду здоровим і при пам’яті”.

Досягнувши граничного віку перебування на службі, повернувшись додому, письменник серйозно взявся за написання книги, згадує автор:

“Трохи писалося, трохи — ні. Проте без корегування і редагування фахівців мені б ніколи не вдалося все це грамотно оформити, оскільки кожна книжка має свої вимоги”.

Найціннішим у виданні автор вважає те, що в ньому немає нічого жодних вигаданих фактів:

“У людей, яких вже з нами немає, я не змінював ні прізвища, ні позивні, ані військові звання. У тих, які зараз живі, я дещо змінив інформацію”.

Читайте також  На Прикарпатті дві автівки наїхали на пішохода: поліція просить впізнати чоловіка

Письменник називає участь у війні чорною та небезпечною роботою:

“Хтось думає, що тут є якась романтика, проте це зовсім не так. Правила тут дуже жорстокі. І хоча діють різні міжнародні конвенції, проте ніхто ніколи їх дотримуватися не буде. Тому що, ніхто не думає про жодне гуманне ставлення до ворога. Проте головне — в зберегти собі людину і знати певну межу”.

Більше про презентацію і пряма мова учасника АТО — у відео:

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...