У Микуличині замість школи-інтернату створять оздоровчий заклад

21 лютого в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.
Серед іншого, депутати розглянули питання про «припинення діяльності Микуличинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату», інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Many different kids, boys and girls running in the park on sunny summer day in casual clothes

За словами директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктора Кімаковича, у департаменті затвердили покроковий план закриття закладу. Соцзахист готує проект рішення про створення оздоровчого закладу, а департамент освіти – документи про припинення школи-інтернату.

«Ми працювали над тим, аби більша частина працівників були працевлаштованими. Хтось в інклюзивні класи, а хтось у новостворений заклад», – зауважив чиновник.

За словами заступника голови облради Василя Гладія, на Прикарпатті немає жодного обласного закладу, де б можна було б оздоровлювати дітей.

«Ми говоримо про те, що в нашій області немає закладу де б ми могли оздоровлювати дітей, а у нас гарна місцевість. Ми як і з обласного так і міського бюджетів виділяється мільйони гривень, на оздоровлення дітей в інших областях, а тепер зможемо робити це у нас. Заклад – не буде збитковим», – додав Кімакович.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...