У мережі виклали відео вандалів, які розмалювали свастиками куби у центрі Франківська

У ніч на 21 лютого на вулиці Лесі Українки невідомі розфарбували бетонні куби свастиками та символікою “СС”.

Відео з камер спостереження Івано-Франківського національного медичного університету опублікував у мережі facebook Мирослав Федорків. 

Відео з камер спостереження Івано-Франківського національного медичного університету опублікував у мережі facebook Мирослав Федорків.

“Муніципальна інспекція з благоустрою силами свого спецпідрозділу провела розслідування щодо акту вандалізму, який було вчинено в ніч з 20 на 21 лютого на вул. Лесі Українки. Дякуючи співпраці з Івано-Франківським національним медуніверситетом вдалося отримати відео, на якому зафіксовано час та осіб, які скоїли правопорушення, – йдеться у дописі. – Для з’ясування особи порушника ми маємо намір також вивчити відеозаписи з камер спостереження інших закладів на вул. Лесі Українки та сусідніх вуличках. Будемо вдячні за будь-яку допомогу у пошуку та притягненні до відповідальності вандалів”.

Відео можна переглянути за посиланням >>.

Нагадаємо, символіка нацистського тоталітарного режиму в Україні заборонена законом “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Gepostet von Мирослав Федорків am Freitag, 22. Februar 2019

 

Gepostet von Мирослав Федорків am Freitag, 22. Februar 2019

 

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...