Стали відомі імена туристів, що загинули від холоду у Карпатах

Обоє були досвідченими туристами та підкорили не одну вершину. Як стало відомо, під час сходження на Піп Іван загинули двоє коломиян 61-річний Павло Вінтонюк та 26-річний Роман Беркещук.

Про це в мережі повідомила донька Павла Вінтонюка Ярина.

“Загинув мій батько, Павло Вінтонюк і молодий хлопець Роман. Хлопців з обмороженнями намагаються транспортувати. Рідним Романа висловлюю співчуття від імені нашої сім’ї”, – написала вона.

Павло Вінтонюк – багаторічний керівник Станції юних туристів у Коломиї й сам неодноразово піднімався у Карпати взимку.

Роман Беркещук у свої 26 теж мав неабиякий досвід сходження на вершини, адже вже встиг підкорити багато гір п’ятитисячників – Монблан, Казбек та інші.

Що стало причиною трагедії наразі невідомо.

Нагадаємо, у п’ятницю, 22 лютого о 20.30 до пошуково-рятувальної групи, що на горі Піп Іван з проханням про допомогу звернулась група туристів. Троє вже були зі значними обмороженнями, з яких двоє вже не подавали ознаки життя, транспортували до рятувального пункту. Ще 5 туристів могли рухатись самостійно.

О 5.30 23 лютого, аби супроводити групу туристів до підніжжя гори туди відправили рятувальників Івано-Франківського, Косівського та Верховинського відділень. Та евакуації завадила негода – у горах сильний мороз, вітер та хурделиця. Втім, двох туристів таки довелось спускати через важкий стан. Зараз вони вже у лікарні. Спуск решти групи запланований на 24 лютого.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...