Франківським дітям під школами роздають наркотики? Поліція каже, що ні

У місцевих івано-франківських спільнотах в Інтернеті з вірусною швидкістю розповсюджується застереження про молодих людей, котрі під маскою солодощів роздають школярам наркотики.

“Шановні батьки! По місту група молодих людей роздає дітям Пепсі, Колу та сік (з психотропними препаратами). А також цукерки, жув гумки та ін дрібні солодощі з наркотичн реч. Іноді влаштовують на шкільному подвір’ї якісь вікторини чи розіграші, навколо скупчуються діти, далі роздають “призи”. Будь ласка, розкажіть дітям про небезпеку спілкування з незнайомими, бо є жертви. Поділіться в своїх батьківських групах”, – йдеться у повідомленні, яке вмить підхопили франківці.

Аби перевірити, чи правдива небезпека, “Галка” звернулася за коментарем до Ювенальної превенції в Івано-Франківській області. Правоохоронці повідомили, що текст такого звернення їм вже відомий, але він не відповідає дійсності. Таке ж повідомлення популярне по цілій Україні.

Тим не менш, поліція радить не нехтувати безпекою дітей і нагадати їм про неприпустимість прийому подарунків від незнайомців.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...