Франківський готель визнали найкращим в Європі

24 лютого відбулася церемонія нагородження переможців міжнародної премії International Hospitality Awards 2018. В одній залі зібралися власники найкращих європейських готелів, аудитори, консюльтанти та ключові особи в індустрії гостинності.

Івано-Франківський готель “Надія” переміг у номінації “найкращий бізнес-готель***”, у фіналі він змагався за премію з готелями із Кракова, Тбілісі, Києва та Запоріжжя.

Підсумковий бал, який отримує готель складається із трьох оцінок – 25% Booking.com, 25% TrustYou.com, а 50% оцінки членів незалежного журі. За прозорість оцінювання відповідала незалежна аудиторська компанія PwC.

“Нагорода International Hospitality Awards – це результат багаторічної праці нашої команди, сервісу найвищого рівня та постійного вдосконалення якості послуг. Нам надзвичайно приємно, що саме готель “Надія” отримав цю найвищу європейську нагороду! Ми любимо те, що робимо, і те, що робимо, ми робимо з любов’ю до наших гостей”, – прокоментувала генеральний директор фірми “Надія” Маргарита Бойко.
Премія International Hospitality Awards була заснована в 2010 році. Її основне завдання – розвивати професійну та конкурентоспроможну індустрію гостинності шляхом просування досягнень у готельному бізнесі. Цьогоріч змагалися за премію у 28-ми номінаціях готелі з 21-єї країни Східної та Центральної Європи.

 

РЕКЛАМА:
>
загрузка...