В області стартує літературний конкурс на здобуття премії імені Стефаника

1 березня розпочинається прийом творчих робіт на здобуття премії імені Василя Стефаника в галузі літератури.

Творчі роботи прийматимуть з 1 березня до 1 квітня 2019 року за адресою 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, каб.541.

Довідки за телефоном (0342) 55-19-41.

Премією імені Василя Стефаника відзначають творчі роботи в галузі літератури, які є духовним надбанням українців, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність і стали видатною подією у літературному житті Прикарпаття.

На здобуття премії імені Василя Стефаника представляються нові твори і роботи, опубліковані у завершеному вигляді упродовж двох останніх років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття Стефаниківської премії.

Премія присуджується за номінаціями «проза (драматургія, переклади)», «поезія», «документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)», «твори або роботи, що популяризують творчість В. Стефаника і написані письменниками, котрі проживають за межами області».

У номінації може бути премійовано лише один конкурсний твір чи роботу. Рішенням комісії премія імені Василя Стефаника може не присуджуватись.

Твори та роботи на здобуття премії імені Василя Стефаника можуть пропонувати творчі спілки, об’єднання, товариства, громадські організації мистецького та просвітницького спрямування, навчальні мистецькі заклади, видавництва, редакції газет і журналів.

Комісія розглядає, обговорює та оцінює твори і роботи, подані на здобуття Стефаниківської премії, у три конкурсні тури:

– перший тур – попередній відбір творів і робіт та допущення їх до другого туру конкурсу шляхом обговорення та відкритого голосування;

– другий тур – допущення творів і робіт до третього туру конкурсу таємним голосуванням; публікації в засобах масової інформації списку авторів та робіт, допущених до другого туру; підготовка в разі необхідності експертних висновків;

Читайте також  Відома франківська фотограф відкрила свою першу студію (фото)

– третій тур – підсумкове обговорення творчих робіт, прийняття шляхом таємного голосування рішення щодо кандидатур на присудження Стефаниківської премії і подання його на розгляд голові обласної державної адміністрації та голові обласної ради для затвердження розпорядженням.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...