Жорстоко зарізав дружину і сина: вбивцею виявився син українського письменника

Чоловік, який по-звірячому розправився зі своєю сім’єю і спробував звести рахунки з життям в Москві, виявився сином українського письменника Олександра Нікітіна з Ялти.

Як пише “Комсомольська правда”, проросійськи налаштований Олександр Нікітін є членом Спілки письменників республіки Крим, лауреатом фестивалів “Пристань менестрелів”, “Чеховська осінь”, “Кримська пригода -2016” і т.д. 34-річний Сава Нікітін теж виріс у Ялті, закінчив гуманітарно-педагогічну академію, відслужив в армії, одружився і п’ять років тому переїхав до Москви. Молода сім’я з дитиною щоліта бувала в гостях у дідуся.

За словами письменника, Сава завжди відрізнявся спокійним характером і не був схильний до агресії. Останній раз із сином та онуком чоловік спілкувався за кілька днів до трагедії.

“Зараз розумію, що був привід для занепокоєння, але тоді не надав значення. Син зазвичай довго балакав, а тут раптом мовчазним став. Нічого майже не розповів і дав трубку онукові Марку. Він щось по-дитячому розповів про нові іграшки. Єдине дізнався, що син шукає роботу”, — розповів Олександр Нікітін.

Він додав, що навряд чи у Сави були фінансові труднощі: “Сказав би мені, я допоміг. Але нічого не просив. А роботу він недавно втратив. Раніше в охороні працював. Але він не скаржився, просто шукав нове місце”.

Кримський письменник припустив, що конфлікт спровокувала 29-річна дружина. “Жінки іноді можуть щось сказати або зробити, що навіть самий спокійний чоловік може вийти з себе. Можливо, вона якось його спровокувала”, — зазначив Нікітін-старший.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...