“Тільки не хвилюйтесь!”: В Україні заборонили популярний заспокійливий препарат

Державна служба України з лікарських засобів та контролю наркотиків тимчасово заборонила для продажу серію популярного заспокійливого препарату російського виробництва «Гліцин». Відповідне розпорядження з’явилося 26 лютого на сайті відомства.

Згідно з документом, під заборону потрапили таблетки сублінгвальні «Гліцин» по 100 мг № 50 (50 × 1) у блістерах, серії 980 317. Причиною для заборони стала невідповідність реєстраційного посвідчення № UA / 2003/01/01 показника «ідентифікація».

Як стало відомо, виробник ліків – ТОВ «Медичний науково-виробничий комплекс« Біотики »зареєстрований в Росії.
Суб’єктів господарювання, що реалізують цю партію препарату, зобов’язали вилучити таблетки з обороту і запобігти реалізації та застосуванню «Гліцину».

Також, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила одну серію “Лідокаїну” і серію “натрію хлориду”.

Йдеться про серію US250718 “Лідокаїн-Дарниця” розчину для ін’єкцій 20 мг / мл по 2 мл в ампулах № 10. Виробником ліків є ЗАТ “Фармацевтична фірма” Дарниця “, Україна.

Під тимчасову заборону потрапив “Натрій хлорид”, розчин для ін’єкцій, 9 мг / мл по 10 мл у ампулі № 10 серії 202637. Виробником препарату є ВАТ “Галичфарм”, Україна.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...