Бив головою об вазон: в школі жорстоко побили школяра

Побитий школяр боявся визнаватися мамі, щоб не побили ще сильніше

Побиття школяра, учня сьомого класу, відбулося в одній з чернігівських шкіл. З хлопчиком жорстоко розправився учень восьмого класу цього ж закладу. Емоційний пост опублікувала мама постраждалого хлопчика на сторінці Батьки SOS в Facebook.

За її словами, син прийшов додому весь побитий – в саднах і синцях. Хлопчик розповів, що восьмікласнік бив його з ноги, душив і бив об вазон з квітами. Також відомо, що агресор вже не в перший раз б’є дітей в школі.

Жінка пише, що протягом дня не може додзвонитися до класного керівника. А син просить не ходити в школу, тому що поб’ють за те, що “нашестеріл”.

Користувачі Facebook радять мамі постраждалого хлопчика негайно писати заяву в поліцію, щоб домогтися справедливості і припинити подальше жорстоке поводження.

“Висновок медичної експертизи в рази краще фото побоїв. Їдьте в травмпункт зараз, знімайте побої і викликайте поліцію. А завтра вже в школу”, – радить Юлія Братченко.

“Чи не школа, а зона з поняттями”, – констатувала Olga Godunova.

“Сина обійняти і пояснити, що такі речі замовчувати не можна. Тиснути на совість, що він такий не один може бути”, – написала Юлія Тили.

“Це вже не буллінг, це побої, нанесення тілесних ушкоджень. Зовсім інша стаття і відповідальність”, – прокомментровала Оксана Бобир.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...