Коли ви думали, що я не дивився…

1. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви повісили мій перший малюнок на холодильник, і я негайно захотів намалювати інший.

2. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви нагодували бездомну кішку, і я дізнався, що добре бути добрим до тварин.

3. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви зробили мій улюблений пиріг для мене, і я дізнався, що невеликі речі можуть бути спеціальними речами в житті.

4. Коли ви думали, що я не дивився, я почув, що ви прочитали молитву, і я дізнався, що є Бог, з яким я міг завжди говорити, і я вчився довіряти Богу.

5. Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви приготували страву і віднесли його другові, який був хворий, і я дізнався, що всі ми повинні допомагати і піклуватися один про одного.

6. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви віддаєте свій час і гроші, щоб допомагати людям, у яких нічого немає, і я дізнався, що ті, у кого є щось, повинні допомагати тим, у кого немає нічого.

7. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви дбали про наш будинок і про все в ньому, і я дізнався, що ми повинні дбати про те, що нам дано і є дорогим та важливим.

8. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, як ви ставитеся до своїх обов’язків, навіть коли ви не дуже добре себе почували, і я дізнався, що повинен буду бути відповідальним, коли я виросту.

Читайте також  Сертифікація вчителів: хто не отримає сертифікат та які наслідки

9. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, як сльози текли з ваших очей, і я дізнався, що іноді речі можуть приносити біль, і це нормально – плакати.

10. Коли ви думали, що я не дивився, я витягував більшість уроків з життя, які я повинен знати, щоб бути хорошою людиною, коли я виросту.

11. Коли ви думали, що я не дивився, я дивився на вас і хотів сказати: “Мама і тато! Дякую за все речі, що я бачив, коли ви думали, що я не дивився!”

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...