У Калуші зібрали батьків і дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

В рамках спеціалізованого формування «Школи батьківського удосконалення» Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся тематичний захід для дітей та батьків, які перебувають у складних життєвих обставинах на тему: «Сімейні традиції та їх роль у вихованні дітей, мистецтво організації дитячого свята».

Йшлося про ознайомлення дітей та батьків з сімейними стосунками: рід, родина, родовід, родинне дерево, українськими традиціями, обрядами, святами, прищеплення любові до організації родинного дозвілля, людської щирості та доброти, інформують “Вікна” з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

З членами родини була проведена попередня робота, спрямована на поповнення їх знань про рід, родовід, родину і значення перелічених понять у житті кожної людини, про особливості родинного виховання дітей через традиції, звичаї, обряди, свята нашого народу.

У кожній благополучній родині немає місця бездушності, жорстокості, брехні й цинізму. Цінність і значущість кожного члена в родині формують особистість дитини не лише в цілому, а й розвивають у кожного почуття гідності, взаємодопомоги та взаємоповаги. А всім, безперечно, відома прописна істина – хто здатний дати лад у своїй родині, є прикладом для наслідування, той здатний побудувати і захистити свою державу.

Діти привітали батьків з початком весни, вручили їм свої святкові листівки, які виготовили власноруч з допомогою та підтримкою волонтера-художниці Світлани Семанів.

Отже, завдання використання звичаїв і традицій носив спільний характер – стабілізувати повноцінні відносини в сім’ях, родинах, відроджувати та примножувати і передавати із покоління в покоління на благо процвітання нашої української нації. І щасливим буде в майбутньому те суспільство, яке поважатиме свій родовід, кревно берегтиме святість сімейних та народних звичаїв і традицій, залучаючи до цього своїх нащадків.

Читайте також  Вічна пам'ять! Відійшов у засвіти молодий хлопчина, який декілька років боровся з тяжким захворюванням (ФОТО)

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...