Всього 5 правил, і ваші стосунки стануть ідеальними

Щасливі і міцні відносини – це постійна праця

Закоханість – стан чарівний і перший час заміняє все на світі. У перші місяці людина відчуває п’янке почуття свободи, легкості і здатність перевернути гори. Все завдяки адреналіну, дофаміну і серотоніну, які активними сплески виробляються в організмі. На перших порах для забезпечення абсолютного щастя цього цілком достатньо, але пізніше стає зрозуміло: стосунки – це важка праця, в тому числі і готовність йти на компроміси, вміння миритися з недоліками людини і враховувати плани та пріоритети іншої людини, а не тільки свої. Існує п’ять основних правил, притримування яких забезпечує міцні і щасливі стосунки.

1. Переконайтеся, що це точно ваша людина. Припустимо, ви вирішили провести з людиною все життя. Але перш ніж нести заяву до РАГСу, переконайтеся, що ви дійсно підходите одне одному. Дайте самі собі відповіді на такі запитання: Чи завжди вам є про що поговорити? Він/вона змушує вас усміхатися? Він/вона підтримує вас у скрутну хвилину? Чи схожі ваші життєві цінності та цілі? Якщо так, то стосунки з такою людиною будуть міцними і чудовими.

2. Порівняйте ваші погляди на майбутнє. Щоб розуміти, чи зможете ви побудувати з людиною щасливе сімейне життя, важливо знати, чи дивитеся ви в одному напрямку, чи однаково уявляєте спільне майбутнє. Поговоріть з партнером про найважливіші аспекти життя. Про дітей. Можливо, ви не хочете дітей або хочете одну дитину, а ваша друга половинка мріє про цілу футбольну команду. Про бюджет: чи буде він спільним або кожен заробляє тільки на себе. Про освіту, роботу, релігію, спосіб життя і багато іншого. Дуже важливо знати про цінності і плани одне одного, а головне – приймати їх.

3. Відкиньте очікування. Цінуйте в партнері не те, чи відповідають його вчинки вашим (можливо завищеним) очікуванням, а то, як сильно він для вас старається. Якщо ми будемо дуже вимогливі і прискіпливі до коханої людини, не помічаючи її сильні сторони і прояви турботи, ми самі знищимо свої стосунки. Не живіть ілюзорними мріями, навчіться давати об’єктивну оцінку собі і своєму партнерові. Тільки тоді стосунки будуть міцними.

4. Дотримуйтесь своїх обіцянок. У стосунках вкрай важливо довіряти партнеру і відчувати, що ви можете на нього покластися. Якщо настала ваша черга мити посуд, зробіть це. Якщо ви пообіцяли, що в певний час будете вдома, не запізнюйтесь. А якщо спізнюєтеся, обов’язково зателефонуйте і попередьте свою половинку. Ці речі здаються елементарними і банальними, але саме в цих деталях проявляється ваша надійність, а разом з нею – і тривалі щасливі стосунки.

5. Не втрачайте самого себе. Коли ви закохуєтеся, дуже легко стати “всім” для коханої людини і забути про себе. Не відсувайте на другий план свої хобі, своїх друзів, свої інтереси. Бавте себе і задовольняйте свої потреби. Інакше через п’ять або десять років шлюбу з людиною, заради якої ви відмовилися від своїх бажань, ви зрозумієте, що по-справжньому весь цей час так і не жили.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...