Таким чином намагався його “вгамувати”: Чоловік тримав на ланцюгу 30-річного сина

У Сумській області чоловік систематично приковував свого 30-річного сина важким ланцюгом до металевого ліжка.

57-річний батько приковував свого 30-річного сина ланцюгом за ногу до ліжка, коли виходив з дому. Чоловік пояснює такий вчинок тим, що його син нібито з народження має вади фізичного і психологічного здоров’я. Він нібито може загрожувати своєму житті і життю інших людей.

Про те, що батько таким жахливим способом позбавляє свого власного сина волі стало відомо від медиків, які приїжджали до них додому за викликом. Так він вчиняв вже протягом трьох років, після смерті дружини. Свої дії чоловік пояснював тим, що син поводився агресивно, і він таким чином намагався його вгамувати.

За даним інцидентом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі, вчинене способом, небезпечним для життя і здоров’я потерпілого, супроводжувалося заподіянням фізичних страждань) КК України. Чоловіку загрожує до п’яти років в’язниці.

В даний час за сприяння правоохоронних органів хлопця направлено на стаціонарне лікування до медичного закладу. Разом з тим прокурором Сумської області готується лист до компетентних органів за рішенням подальшої його долі, зокрема його місцезнаходження, оскільки життя в батьківському домі становить загрозу його здоров’ю і навіть життю, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...