Після матчу Росія – Англія на трибунах спалахнула бійка

Близько 30 російський вболівальників прорвали оточення стюардів після матчу Росія – Англія

237349

Російські фанати напали на вболівальників Англії після матчу збірних на Євро-2016. Про це повідомляє AP.

“Не знаю, показують чи це у вас, але на Велодромі почалося місиво. Зараз хтось “отгребет”, – написав у Twitter журналіст Володимир Мула.

“Бійка спалахнула прямо на трибунах! Близько 30 російських уболівальників прорвали оточення стюардів і побігли до сектора з англійськими фанатами”, – написав у Twitter журналіст Ілля Варламов.

Сутички тривали до тих пір, поки стюарди не втрутилися у справу. При цьому ніякої буферної зони між фанатами обох країн не було.

У свою чергу глава Російського футбольного союзу, міністр спорту РФ Віталій Мутко заявив, що Російський футбольний союз ідентифікує і покарає всіх російських уболівальників, які брали участь у заворушеннях.

Крім того Мутко зазначив, що поведінка фанатів в Марселі псує імідж Росії напередодні Чемпіонату світу-2018.

“При чому тут чемпіонат світу 2018 року? Це чемпіонат Європи, це різні турніри і різна організація. Звичайно, ми повинні як господарі майбутнього чемпіонату світу імідж свій зберігати і не треба, щоб люди (фанати) його псували. Це найгірше”, – сказав Мутко.

УЄФА відкриє дисциплінарну справу з приводу заворушень у Марселі з участю російських і англійських фанатів. При цьому російську сторону чекають більш серйозні санкції після бійки вболівальників на англійців на стадіоні по завершенні матчу.

При розгляді справи дисциплінарний комітет УЄФА може взяти до уваги схожі інциденти з російськими фанами на Євро-2012 у Польщі.
Інформація щодо санкцій після матчу Росія – Англія буде протягом доби.

Футбольна асоціація Англії виступила зі зверненням до вболівальників з проханням не порушувати громадський правопорядок.

“FA дуже розчарована заворушеннями і засуджує таку поведінку. Влада повинна визначити винних у тому, що сталося, і вжити заходів. Футбольна асоціація Англії закликає вболівальників вести себе правильно”, – зазначив представник організації.

Як повідомляє АР, головний тренер збірної Англії Рой Ходжсон відмовився коментувати інцидент, зазначивши тільки, що гравці “не були особливо обізнані (про те, що сталося), і це, звичайно, не мало ніякого впливу на підготовку до гри і саму гру”.

РЕКЛАМА: