Порошенко визнав поразку? Перша реакція кандидатів у президенти на дані екзит-полу

У другий тур президентських виборів України, який відбудеться 21 квітня, за результатами екзит-полу проходить Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко.

Зеленський лідирує в першому турі голосування на виборах президента України з 30,4%. Порошенко набирає 17,8%

Також з’явилася перша реакція кандидатів на дані екзит-полу.

Зокрема, Володимир Зеленський відреагував на екзит-пол першого туру президентських виборів України, за якими він лідирує.

Кандидат подякував своїм прихильникам, громадянам та ЗЕ-команді, які віддавали за нього свої голоси.

“Я хочу подякувати всім українцям, які голосували не по-приколу. Екзит-полів багато – переможець один”, – заявив політик.

На дані екзит-полу у штабі Зеленського відреагували оплесками та радісними вигуками.

Порошенко також подякував усім, хто взагалі прийшов на вибори і проголосував.

“Ключовою передумовою нашого курсу є вільні і демократичні вибори. І сьогодні я всіх вітаю з тим, що Україна блискуче пройшла цей тест”, – сказав чинний президент.

Він назвав вибори такими, що відповідали всім стандартам ОБСЄ та подякував виборцям за те, що його команда продовжує боротьбу у другому турі.

Водночас, Порошенко, імовірно, усвідомлює наслідки скандальних розслідуваннь журналістів, що явно похитнули його рейтинги, та як саме українське суспільсво ставиться до чинної влади і корупції у країні.

Зокрема це випливає із слів голови БПП.

За словами політика, він не відчуває жодної ейфорії, а критично і тверезо розуміє той сигнал, який суспільство подає сьогодні чинній владі.

“Це суворий урок для мене. Це серйозний привід для ретельної роботи над помилками, допущеної протягом останніх років”. – сказав чинний глава держави.

Цікаво, що Юлія Тимошенко із своїм наразі третім місцем у рейтингу категорично не погоджується.

На результати екзит-полу Юлія Тимошенко відреагувала гостро – назвала їх “абсолюнто маніпулятивними” та закликала українців не сприймати усе “як істину в останній інстанції”.

Ми переконані на цифрах і фактах, що екзит-поли, які зараз так помпезно розповідають про входження Петра Порошенка в другий тур, по наших оцінках і дослідженнях не відповідають дійсності,– наголосила кандидатка у президенти.

Команда Юлії Тимошенко, за словами їхньої лідерки, провела свої екзит-поли, аби “знати реальну картину”. Їхні результати дещо відрізняються.

Так, за даними Тимошенко, Зеленський отримав близько 27% голосів виборців. Із лідерством Зеленського, до слова, у штабі цілком погоджуються. За ними, як стерджує Тимошенко, слідує вона із показником у 20,9% голосів виборців. Натомість чинний Президент України Петро Порошенко у цьому рейтингу отримав лише 17,5% голосів.

Крім того, Голова штабу Анатолія Гриценка Віктор Чумак сказав, що у штабі очікували більші цифри.

Чумак додав, що оголошені результати станом на 18.00 Національного екзит-полу “непогані”. Віктор Чумак наголосив, що штаб з нетерпінням чекає наступних результатів голосування і сподівається, що “вони будуть кращими”.

Голова штабу припустив, що Анатолій Гриценко не виграє президентські вибори України. Більше того, Гриценко не підтримає жодного з ймовірних кандидатів у другому турі президентських виборів.

Сам очільник “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко заявив, що за жодних умов не підтримає у другому турі президентських виборів чинного главу держави Петра Порошенка.

“Я не хочу ще 5 років обману і мародерства і тому, за жодних умов, я не підтримаю і не проголосую за Порошенка Петра Олексійовича. Я його добре знаю”, – озвучив Гриценко свою особисту думку.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...