ДЕПУТАТ-ЗЛИДЕНЬ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДПОЧИВАЄ В ДУБАЇ (ФОТОФАКТ)

Сьогодні, 15 червня, в конференц-залі готелю “Станіславів” активісти Руху “ЧЕСНО” представили результати аналізу декларацій про доходи та видатки депутатів Івано-Франківської міської ради.

889

Відтак, у 9-ти депутатів Івано-Франківської міської ради задекларований дохід складає зовсім невеликі суми – приблизно середня заробітна платня по місту – 3000 грн. 4-ро депутатів міської ради не заробили жодної копійки за звітний рік, але деякі з них досить яскраво відпочили на провідних курортах світу і України і мають змогу пересуватись на дорогих авто.

 

За словами координатора Руху “ЧЕСНО” в Івано-Франківській області Віталія Світликанайбільше питань викликав депутат “свободівець” Сергій Абрам’як, який з непрацюючою дружиною виховує двох дітей, передає Фіртка.

 

Крім того, зазначає Світлик, у соцмережах Абрам’як публікує фото на яких видно як зовсім не бюджетно відпочиває депутат. Також він часто був помічений на дорогих автівках. “Свободівець” Сергій Абрам`як уже другий рік поспіль подає “нульову” декларацію. На які гроші утримується сім’я – невідомо. Однак, бідувати сім’ї не доводиться.

 

За 2016 рік, на сторінці Сергія Абрам’яка в соціальній мережі Instagram публікував фото з відпочинку в Хургаді, на гірськолижному курорті “Буковель”, Жешуві, Будапешті та Кракові. Також, перед новорічними святами Сергій Абрам’як проводив час в Дубаї.

 

Під час спілкування з представником руху “ЧЕСНО”, Сергій Абрам’як зазначив: “Якщо ви ознайомлені з моєю біографією, то я 8 років пропрацював в банківських установах. В тому числі і в Києві. Я звільнився в 2014 році, але відклав гроші, на які зараз живу”.

 

Також, Абрам’яка неодноразово бачили за кермом автомобіля Mersedes-Benz E220, при чому, жодного авто у депутата в декларації не вказано.

 

“Автомобіль не мій. Він належить моїм друзям, і я за ним приглядаю, поки вони за кордоном”, – зазначив депутат.

 

Ми робимо це для того. щоб люди ззрозуміли хто є хто, і хто представляє їхні інтереси. Тому хочемо привернути увагу , щоб ці “депутати-злидарі” понесли хоча б політичну відповідальність, оскільки ми бачимо, як у нас працює судова гілка влади“, – резюмував Віталій Світлик.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...