Про об’єднання з “регіоналами” і Порошенко: Зеленський дав перше велике інтерв’ю

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський дав відмінне інтерв’ю РБК-Україна, де дав пояснення своєї позиції з багатьох базових проблем України.

Володимир Зеленський програв в настільний теніс ексклюзивне інтерв’ю. Про це розповів журналіст видання “РБК-Україна” Владислав Красінський.

Журналіст похвалився, що виграв партію у кандидата в президенти, після чого той пообіцяв дати інтерв’ю.

“Зустрілися з гідним противником за тенісним столом. Я переміг Володимира Зеленського в чесному поєдинку. Кандидат пообіцяв дати інтерв’ю”РБК-Україна”.Чекаємо”, – написав Красінський у неділю, 31 березня, на своїй сторінці в Facebook.

17 квітня, Красінський повідомив, що Зеленський виконав обіцянку.

На питання журналіста агентства, чи можна уявити ситуацію, що після парламентських виборів він створить коаліцію з екс- “регіоналами” Бойко і Медведчуком, Зеленський відповів – “ні”.

Він також стверджує, що не має наміру об’єднуватися і з нинішнім президентом Петром Порошенко.

“Просто вони з’являться. Люди. Просто з’являться. Як і я з’явився. Просто з’являться люди. Я впевнений… Але я думаю, що вони підуть до Верховної Ради, і може бути він (Святослав Вакарчук, – ред.) Зможе там пояснити своїм людям, які його прихильники, що він – демократичні сили. потім, Гриценко ж піде? Гриценко піде, з Садовим вони підуть. Ось. І потім, я вам скажу, складний момент взагалі з кимось із них об’єднуватися. я б хотів, щоб ми набрали більшість”, – підкреслив Зеленський.
Також він повідомив, що не був у Коломойського на дні народження в цьому році, при цьому на минулому виступав там з Кварталом: “Ну, слухайте, ну це нормально. Це робота”.

Зеленський також розповів, що бачиться з Коломойським не часто, а для спілкування по бізнесу використовує дзвінки і месенджери.

“Дзвінки, месенджери використовую. Спілкуємося по бізнесу. Ну, слухайте, ну у нас серйозна компанія Квартал 95. У нас багато суперечок з цього приводу. Справа в тому, що ми намагалися налагодити відносини, спілкування менеджерів. У нас не дуже вийшло. Дійсно, були там питання. Затримки з фінансуванням і так далі. і ці функції перекладені на мене і мого основного партнера Сергія Шефіра. або він, або я – ми спілкуємося”, – розповів Зеленський.

Ще Володимира Зеленського після виборів президента буде прагнути розпустити Верховну Раду VIII скликання, щоб призначити перевибори

“Перевибори… Дивіться, хлопці. З перевиборами, ви ж розумієте, що є певні законодавчі терміни, ви прекрасно в цьому орієнтуєтеся… Я боюся, що я не встигну. Я ламати закон не буду, порушувати закон не буду. Якщо ми встигнемо в терміни за шість місяців до наступних виборів, коли ми маємо право розпустити парламент”, – сказав він.

“Будемо думати, так. Але ви ж розумієте, що нам це вигідно”, – додав Зеленський, не уточнивши свою позицію.

“З приводу розпуску – будемо робити відповідно до закону. Іноді закон взагалі допомагає приймати рішення”, – зазначив Зеленський.

Також він розповів про своє ставлення до заборони в’їзду російським артистам, закону про мову і мовним квотами на телебаченні і радіо, можливий розпуск парламенту, готовності до політичних союзів, відношенню до Володимира Путіна і своє бачення народовладдя в країні.

РЕКЛАМА:
загрузка...