У величезній зграї щурів знайшли маленьку дівчинку: «Пищать і кидаються на людей»

Органи опіки виявили восьмирічну дівчинку, яка проживає в квартирі з 243 щурами

Страшний скандал розгорівся в Росії після того, як в одну з петербурзьких дитячих лікарень 26 квітня привезли дівчинку з синцем на плечі. Після цього випадку співробітники опіки отримали скаргу від сусідів дитини і прийшли до неї додому з перевіркою.

В ході інспекції з’ясувалося, що квартира знаходиться в жахливому стані. Вона була завалена купами сміття, серед яких жили 243 щури.

За словами сусідів, через бруд і моторошний запах дівчинку цькують у школі. При цьому її мама і бабуся, з якими живе дитина, не бачать ніяких проблем. Зокрема, бабуся розповіла, що знайдені в квартирі щури ручні.

«Ми їх годуємо, щоб вони нас не з’їли», – стверджує жінка.

Виявилося, що 38–річна мати дівчинки розводила щурів для продажу. Деякі містилися в клітках, однак значна частина вільно розгулювала по квартирі і агресивно пищала при наближенні чужинців.

Детальніше про цей інцидент виданню «Комсомольська правда-Петербург» розповіла прес-секретар адміністрації Калінінського району Петербурга Юлія Лебедінова.

«Ми нарахували більше ста щурів. Вони декоративні – мати дівчинки так на життя заробляє. Частина гризунів сиділа в вольєрах, а частина бігала по квартирі», – зазначила вона.

Лебедінова додала, що дівчинка жила в умовах жахливої ​​антисанітарії.

РЕКЛАМА:
загрузка...