Українцям натякнули, хто з Вакарчуком з “Океан Ельзи” намагається потрапити в Раду: “кодло і г*мнеце”

Політолог розбив усі парламентські потуги Вакарчука та його команди
Українцям натякнули, хто з Вакарчуком з “Океан Ельзи” намагається потрапити в Раду: “кодло і г*мнеце”
Політики з партій, які мають низький рейтинг і, ймовірно, не пройдуть у Верховну Раду України на нових парламентських виборах, будуть гуртуватися навколо лідера групи “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука. Нещодавно виконавець заявив, що йде в Раду і незабаром оголосить свою команду.

Про це повідомив політолог Тарас Чорновіл на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook.

Політолог заявляє, що першими в команду до Вакарчука зібралися депутати на чолі з заступником голови фракції “БПП” Мустафою Найємом.

“Не встиг ще Вакарчук учергово сповістити нас про свій новий похід у політику (обіцяв, що щось проанонсує 16 травня), як уже в його бік попливло усяке гімнеце. Першими ожили в “дійзнами” на чолі з Наємом. Вони вже куди тільки не пробували приліпитися… Нова порція втікачів із тонучої Самопомочі теж, безуспішно пошукавши прихистку біля Зеленського, ніби подрейфувала до Вакарчука. Зараз очікую радісних закликів про єдність навіки від маргіналів з гацьківського Демальянсу. І це ж він ще сам нічого не оголошував…”, – йдеться у дописі.

Чорновіл додав, що “хотів було постібатися з чергових політичних потуг Вакарчука (бо таки є з чого), але як глянув на все те кодло”, то йому стало шкода виконавця.

Користувачі соцмережі відреагували на заяву політолога так: “Він і сам недалеко від того лайна дрейфує”, “Колообіг лайна в природі”.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...