У Трампа поставили Зеленському жорсткі умови: “Давайте Луценко залишимо, тому що…”

Представники президента США Дональда Трампа нав’язують Володимиру Зеленському свої умови

Напередодні адвокат американського лідера Рудольф Джуліані збирався їхати в Україну на зустріч з новообраним президентом України, але скасував плани по несподіваної причини. Журналіст Олександр Дубинський в своєму відеоролику на Facebook назвав ситуацію шантажем з боку США.

Рудольф Джуліані спільно, що планував переконати новообраного президента продовжувати в Україні розслідування втручання деяких політиків в американські вибори. Зокрема, справу спецпрокурора США Роберта Мюллера щодо впливу Росії на виборчий процес в 2016 році і про передбачувані зв’язки сина віце-президента США Джозефа Байдена з газовою компанією, що належить одному з українських олігархів.

Як заявили у Дональда Трампа, юрист відмовився від візиту в Україну після «виснажливі атаки», яким піддався після анонса. ЗМІ ж повідомляють, що Рудольфа Джуліані звинуватили в пошуку союзників для переобрання Трампа на пост президента США в 2020 році. Адвокат злякався, що в Україні він може опинитися в оточенні людей, які є «ворогами президента», а в деяких випадках і «ворогами США». Серед інших, Рудольф Джуліані побоювався потрапити «в оточення вже засудженої людини, якого визнали причетним до надання допомоги демократам в розслідуванні 2016 року». Американець припустив, що його вороги, агенти демократів, можуть ховатися в команді Володимира Зеленського.

“За цим стоїть шантаж республіканської адміністрації Трамповской нового президента Зеленського з приводу того, кого він може брати в команду, а кого не може. З цього я роблю висновок, що Україна є одним з ключових інтересів штатів, якщо на такому рівні новообраному президенту кажуть, кого треба брати, а кого – не треба“, – заявив Олександр Дубинський.

Як вважає журналіст, американці натякають, що в оточенні Володимира Зеленського є люди, пов’язані з олігархами Демократичної партії США. Він закликав новообраного президента не вестися на шантаж Білого дому За словами Олександра Дубинського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк має зв’язку з демократами і американським посольством. Але він вважає неправильним вестися на вимоги США.

Читайте також  Увага! Україну чекає референдум, у Зеленського прийняли важливе рішення: все вирішить народ

“Давайте тоді Луценко залишимо, тому що він демократам не подобається, а республіканцям подобається, тому що дає свідчення”, – з сарказмом запропонував Олександр Дубинський. Він додав, що Україні потрібно виходити із залежності не тільки Росії, але і США. Тільки так можна побудувати дійсно сильну державу. А рекомендації Трампа журналіст вважає те саме радам російського президента Володимира Путіна. Адже обидві сторони використовують Україну, як плацдарм для відстоювання своїх інтересів. А заодно – для грабежу.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...