“Непрацюючу Раду необхідно розпускати”: у Зеленського розповіли про «моделі роботи» з парламентом

За словами Данилюка, Зеленський налаштований на іншу модель взаємодії з парламентом: вносити законопроекти і наполягати на ухваленні.

Команді переможця другого туру президентських виборів Володимира Зеленського потрібно, щоб Верховна Рада приймала “важливі рішення”, а непрацюючий парламент потрібно розпустити.

Про це в інтерв’ю “Лига.net” заявив радник Зеленського, екс-міністр фінансів Володимир Данилюк.

“Треба йти до Верховної Ради з кадровими призначеннями та пріоритетними законопроектами, вносити і наполягати – голосуйте! Президент Зеленський збирається так діяти. Не голосуєте? І далі… треба зробити так, щоб відмова депутата підтримати хорошу ініціативу мала для нього високу політичну ціну. Нехай пояснює своїм виборцям, чому він проти антикорупційних законів і оновлення кадрів”, – зазначив Данилюк.

За словами Данилюка, є кілька моделей роботи президента і Ради.

“Перший – шлях договірняків. Це те, чого Рада очікує, що ми прийдемо домовлятися-торгуватися… Я упевнений в іншому підході. У Зеленського є… підтримка і довіра 73% виборців, і це єдине, на що він має спиратися у роботі з Радою”, – зазначив радник Зеленського.

“Нам потрібно, щоб приймалися важливі рішення. Навіщо розпускати працюючу Раду? А непрацюючу – просто необхідно”, – додав він.

На думку Данилюка, у разі відмови ВР працювати з президентом “можна зробити так, щоб їх низька довіра конвертувалося у програш на наступних виборах, і заручитися підтримкою громадськості, яка навчилася тиснути на владу”.

 

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...