Ми оточені з трьох сторін, Путін готує сотні ракетних залпів: генерал розкрив правду українцям

Росія введе свої війська з боку Білорусі і в найкоротші терміни нападе на Київ, в разі оголошення України повномасштабної війни

Таку думку висловив колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко у відповідь на заяву колишнього командувача ООС Сергія Наєв про те, що Збройні сили могли б звільнити Донбас менш, ніж за добу.

Романенко зазначив, що просування військ до кордону може бути розпочато за рішенням Верховного головнокомандуючого, а не військового командира. І якщо така команда буде віддана, це може привести до величезних людських втрат.

“Але навіть якщо ми вийдемо до кордонів, це буде означати початок широкомасштабної війни з Росією з величезною кількістю людських втрат. Наші потенціали різні. Росія має перевагу перед нами в бронетехніці, літальних апаратах, ракетне озброєння. Володимир Путін не зупиниться”, – заявив Романенко.
Крім того, за його словами, сили України багато в чому поступаються силам противника.

“Більш того, в порівнянні з 2014 роком наше становище погіршилося. У Криму росіяни сформували стратегічну угруповання, яка п’ять років тому була тактичної. Крім того, вони і в Білорусь завели свої війська, заклали на складах озброєння і готові нанести нам удар стратегічного рівня з півночі, а це – найкоротша відстань від кордону до Києва.

Вони і на Сході розгорнули бригаду оперативно-тактичних комплексів “Іскандер”. Один з дивізіонів буде працювати безпосередньо по Києву. Можливий залп в 360 ракет, який буде спрямований не тільки по столиці нашої країни”, – підсумував генерал-лейтенант.

РЕКЛАМА:
загрузка...