Пішов із життя легендарний український співак: “його голос заворожував публіку”

Стало відомо про смерть знаменитого українського співака і актора

13 травня на 79-му році життя помер колишній соліст опери Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Миколи Лисенка, заслужений артист України Олександр Гаврилович Шуляк. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний директор театру Олег Оріщенко.

Драматичний тенор Олександра Шуляка визначив його акторське амплуа і характер виконуваних оперних партій.

Хоча деякий час Шуляк працював у театрах Донецька і Фрунзе, по справжньому свій талант він розкрив саме в Харкові. Тут, в 1979 році народився його Герман в “Піковій дамі” Чайковського, який став візитною карткою у творчості артиста. Крім того, славу артисту принесли партії Хозе в “Кармен” Ж. Бізе, Дона Карлоса, Отелло і Радамеса в операх Д. Верді і багато інших.

Олександр Шуляк співав і в сучасних операх українських композиторів (Г. Жуковський, Ю. Мейтус, Д. Клебанов). Уродженець Харківщини, він з великим успіхом виконував у концертах народні пісні та українську оперну класику.

Раніше повідомлялося, що в Каліфорнії померла знаменита американська актриса, одна з головних кінозірок «золотого століття Голлівуду». Актриса і співачка, зірка 1960-х років Доріс Дей померла у віці 97 років. Відзначається, що Дей померла в оточенні рідних і близьких.

Її кар’єра почалася в кінці ери класичного голлівудського кіно з фільму “Роман у відкритому морі”. Дей також зіграла головну роль у фільмі “Лихо Джейн” і знялася у фільмі Альфреда Хічкока “Людина, яка занадто багато знала”. Її найбільш успішними фільмами стали романтичні комедії “Інтимна розмова” і “Посунься, люба”. Дей була однією з найбільш касових актрис всього XX століття.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...