Небезпечні аномалії накрили Україну: експерти б’ють на сполох, торкнеться кожного

Синоптики і екологи фіксують в Україні погодні аномалії

Про це йдеться в повідомленні Міністерства екології та природних ресурсів України.

Фіксується збільшення періодичності нехарактерних для сезону погодних явищ. Це, в свою чергу, негативно впливає на сільське господарство.

Відзначається, що Україна змушена боротися з засухами і зростанням числа жарких днів улітку, які охоплюють всі великі території, в тому числі в регіонах, де вони не характерні.

крым, засуха, катастрофа

“Якщо Україна не стане активно вживати заходів з протидії змінам клімату, це може привести до істотних втрат врожаїв основних сільськогосподарських культур в майбутньому”, – заявив голова Мінекології Остап Семерак.

Як повідомлялося раніше, рух тектонічні плити призвело до потужних підземних поштовхів, в результат чого відбувся зсув цілих островів. Фахівці, що ведуть спостереження за зміщенням земної кори, заявили про те, що після сильного і руйнівного землетрусу, який стався в 2016 році, острова Південний і Північний в Новій Зеландії стали на 35 сантиметрів ближче.

Відзначається, що місто Нельсон, який розташовується на найвищій частині Південного острова, опустився на 20 міліметрів.
14 листопада 2016 року відбулася землетрус магнітудою 7,8. Підземні коливання, подолавши відстань, в 170 кілометрів за 74 секунди.

При цьому, з’явилося як мінімум 25 ліній розломів, які ускладнили виявлення причини зсуву. На думку вчених, відстань між двома островами скоротилося на 35 сантиметрів.

коллаж климат

Також треба нагадати, що найближчим часом на території Закарпаття може статися руйнівний землетрус, наслідки якого можуть бути катастрофічними.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...