У Порошенка несподівано звернулись до Зеленського з погрозами: “Все повертається”

Нардеп Ірина Луценко звернулась до новообраного президента Володимира Зеленського

Народний депутат від БПП і представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко дала поради новообраному президенту Володимиру Зеленському.

Відповідну заяву вона зробила під час брифінгу у парламенті.

Зокрема, вона порадила новообраному президентові Володимирові Зеленському не “воювати” з народними обранцями, а намагатись переконати.

Крім того вона відзначила, що президент повинен подавати законопроекти, які підтримає навіть опозиція. Тому, що політики просто не зможуть пройти повз закликів глави держави.

При цьому Луценко порадила новообраному главі держави “не слухати олігархів”, для того щоб потім не програти вибори.

“Не слухати олігархів, щоб потім не програти вибори (не уточнила, в парламентських чи йде мова, або в президентських через п’ять років на другий термін)”, – зазначила Луценко.
Крім того Ірина Луценко закликала Володимира Зеленського прислухатись до критики опозиції.

“Необхідно чути своїх опонентів, опозицію, і прислухатися до конструктивних пропозицій. Тільки таким чином можна забезпечити ефективну, плідну роботу Верховної Ради і консенсус в суспільстві”, – відзначила нардеп.
Ірина Луценко додала, що новообраний президент повинен співпрацювати з міжнародною коаліцією. За словами нардепа глава держави повинен заручитись підтримкою союзників. Не забула вона і про державну мову, закликавши Зеленського вивчити її.

“Вивчити державну українську мову. Освоївши це “м’яке зброю”, воно допоможе захистити Україну і знайти спільну мову в парламенті”, – зазначила Луценко.

На останок колишній представник президента у Раді зазначила, що Володимир Зеленський повинен добре розглянути булаву, яку йому вручать під час інавгурації.
“Взявши булаву в руки в понеділок на інавгурації, уважно розгляньте її. В надвершіі її знаходиться секрет: стилет із латинським виразом, українською мовою воно означає “Все повертається”. Пам’ятайте про це, коли ви будете приймати рішення. У ваших руках доля 46 млн українців”, – зазначила Луценко.

РЕКЛАМА:
загрузка...