Зеленський встав поперек горла олігархам, слуга народу в небезпеці: “Він буде намагатися зламати систему”

“Він людина дуже амбітна, як будь-який актор”

Про це стало зрозуміло зі слів політолога Олександра Кочеткова в інтерв’ю для Politeka.


За його словами, Зеленський викликає нелюбов у системи і від нього хочуть позбутися. В України є два шляхи – вона може піти олігархічній системі, або ж Зеленський її зламає.

“На моє переконання ймовірність майже дорівнює — 55% на 45% на користь того, що він буде намагатися зламати систему. Він людина дуже амбітна, як будь-який актор, він прагне бути кращим, прагне бути першим. Тоді у всіх нас є маленький, але шанс”, — стверджує політолог.

Кочетков говорить, що саме руйнування системи олігархів – ключове завдання Зеленського, як президента. Йому необхідно запропонувати іншу систему — зробити все можливе для контролю влади суспільством.

“Він повинен створити механізм, який дозволить суспільству впливати на владу між виборами — в той час, коли очікування суспільства не збулися”, — резюмує політолог.
Варто нагадати, що днями політичний консультант новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів про погрози, які можуть перешкодити слузі народу виконати дані обіцянки українцям.

Однією з таких загроз він вважає закон, який повинен обмежити повноваження президента, передає КРАПКА.

Виконає новий президент заплановане, покаже час. Проте українцям не варто забувати про топі обіцянок Володимира Зеленського, які слуга народу планує втілити в життя на посаді глави держави.

Вихід з бізнесу
Володимир Зеленський говорив, що має намір повністю вийти із структур “Кварталу-95” до осінніх парламентських виборів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...