Євробачення 2019: оголошено переможця конкурсу

Дізнайтеся першими, хто переміг на Євробаченні 2019

 

Переможцем Євробачення 2019 став Дункан Лоуренс з піснею Arcade з Нідерландів. За результатами голосування глядачів і журі він набрав 495 балів.

Євробачення 2019 проходило у Тель-Авіві 18 травня. У фіналі конкурсу брали участь 26 всього учасників. З них 20 визначилося у півфіналах конкурсу, які проходили 14 та 16 травня.

З першого півфіналу, який проходив 14 травня пройшли такі країни: Білорусь, Греція, Сербія, Кіпр, Естонія, Чехія, Австралія, Ісландія, Сан-Марино і Словенія.

З другого, який був 16 травня у фінал вийшли: Північна Македонія, Албанія, Голландія, Швеція, Росія, Азербайджан, Данія, Норвегія, Швейцарія і Мальта.

Крім цього Ізраїль відразу ж пройшов у фінал, як країна, яка приймає конкурс і переможець минулого року.

Також, як завжди, на правах країн-засновників відразу у фіналі виступили: Іспанія, Італія, Великобританія, Німеччина, Франція.

До речі, за день до самого фіналу Євробачення у букмекерів визначився явний лідер – це Дункан Лоренс з Нідерландів. Його перемогу оцінюювали у 43%, а можна поставити з коефіцієнтом 1.72.

На друге місце злетіла представниця Австралії Кейт Міллер-Хайдке з піснею Zero Gravity. Але шанси на перемогу оцінюють не більше, ніж 12%.

Третє місце за прогнозами букмекерів займе Шведський співак Джон Лундвика – 7%.

Далі йдуть представники Швейцарії та Азербайджану– 6% і 5% відповідно.
Сергій Лазерев з Росії за прогнозами букмекерів може зайняти 8 місце. Вірогідність його можливої перемоги становить лише 4 відсотки.

До речі, у фіналі Євробачення також виступила поп-виконавиця Мадонна. Організатори підписали із нею контракт за кілька днів до самого заходу. Її гонорар складе 1 мільйон доларів за 2 пісні. Але тут теж не пройшло без ексцесів і її виступ був під загрозою зриву. Але сторони все-таки зуміли домовитися майже в останній момент.

Читайте також  На фіналі Нацвідбору Євробачення-2019 виступив андрогін з Франції Білал Хассані: відео

 

 

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...