Зеленський розповів, як українцям потрібно його називати: «Будь ласка, кажіть…»

Володимир Зеленський звернувся до українців з проханням називати його на ім’я після його інавгурації

З таким незвичайним проханням новий президент звернувся до громадян у своєму Twitter. Він закликав українців звертатися до нього просто по імені, без вказівки по батькові.

«Звертаюся до всіх українців і хочу попросити вас, щоб не називали мене Володимиром Олександровичем. Будь ласка, кажіть просто – Володимире», – попросив президент.

Варто відзначити, що таке просте звернення до глави держави вельми незвичне для України. Раніше жоден президент країни не звертався до народу з подібним проханням.

Раніше ми писали про те, що Володимир Зеленський виступив зі зверненням до українського народу.

Новообраний президент України говорив про багатьох важливих для українців моментах, звернення він зробив в ході своєї інавгурації у Верховній Раді в понеділок, 20 травня.

Вашій увазі основні тези президента країни в його зверненні до українців:

«Не тільки я прийняв присягу – кожен з нас присягнув Україні, кожен несе відповідальність за країну», – заявив новий президент України.

Володимир Зеленський підкреслив, що кожен на своєму місці може зробити все для розвитку України:

«Це не моя, це наша спільна перемога… І це наш спільний шанс, за який ми несемо відповідальність. І тільки що не тільки я приймав присягу. Кожен з нас поклав руку на Конституцію і кожен з нас присягнув на вірність Україні», – заявив Зеленський.

Українське громадянство видаватимуть всім, хто готовий працювати на благо України, заявив президент:

«Нас – 65 мільйонів, тих, кого народила українська земля. Українці в Європі і Азії, в Північній і Південній Америці, в Австралії та Африці – я звертаюся до всіх українців на планеті: ви нам дуже потрібні. Всім, хто готові будувати сильну і успішну Україну, я з радістю надам українське громадянство», – сказав він.

 

РЕКЛАМА:
загрузка...