ПОЛЯ, КОРОВИ ТА ПІВМІЛЬЙОНА НА КЛУБ: ЯК ДЕПУТАТИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОВЕЛИ ВИЇЗНУ СЕСІЮ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 24 червня відбулося виїзне засідання шостої сесії Івано-Франківської обласної ради.

euKzqFkqhms

Спершу  депутатам та представникам ЗМІ провели екскурсію посівними полями в селіБорщівська Турка Снятинського району, а також показали фермерське господарство та сільський стадіон.

 

О 13.00 власне розпочалося сама сесія, яка проходила в будинку культури села Матеївці Коломийського району.

 

На початку сесії 43 присутні депутати вшанували хвилиною мовчання Михайла Вишиванюка.

 

Опісля прийнялись приймати рішення. Зокрема розглянули питання Про стан і перспективи розвитку сільськогосподарського виробництва в області. А також заслухали звіт Про хід виконання регіональної цільової програми заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин в Івано-Франківській області до 2020 року.

 

Крім того, під час засідання сесії прикарпатські депутати розглянули питання про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік. Мова йде про спрямування частини вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету у розмірі 500 тисяч гривень на дофінансування програми «Комплексна програма розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2016-2020 роки».

 

Ці кошти спрямують на стабілізацію ситуації у тваринництві шляхом інвестування у нові та реконструкцію діючих виробничих потужностей, покращення селекційної роботи, нарощування поголів’я худоби.

 

А також 500 тисяч гривень дісталось Будинку культури, в якому проходило виїзне сесійне засідання.

 

За словами заступника голови облради Василя Гладія, кошторисом вартість капітального ремонту будинку культури складає 1 мільйон гривень. Бюджетна комісія рекомендувала виділити півмільйона гривень. Депутати одноголосно підтримали рішення про виділення коштів.

 

Такі рішеня підтримали 46 депутатів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕКЛАМА:
загрузка...