Зникла на декілька тижнів: мати кинула семимісячне немовля у відчиненій квартирі

Зникла на декілька тижнів: мати кинула семимісячне немовля у відчиненій квартирі

У Рівному жінка залишила у відчиненій квартирі семимісячну доньку Софію і вже декілька тижнів не приходить додому.

Сусідка Валентина прийшла на плач і ледь не зомліла, побачивши, в якому стані дівчинка, йдеться в сюжеті “ТСН”.

Через декілька годин за дитиною прийшов її рідний дядько. Він разом із дружиною і двома дітьми живуть у тій же квартирі. У його сестри, крім семимісячної дівчинки, ще півторарічний син. Діти від різних чоловіків, які тут не з’являються.

Тітка покинутих малюків говорить, що часто доглядає за племінниками: “У мене своїх двоє дітей. У селі багато городів, треба їздити, щось робити і з дітьми десь погуляти. Я ж не можу постійно з цими дітьми сидіти”.

Стурбовані сусіди звернулися до сімейного радника Міністерства юстиції України Любові Романюк. Вони впевнені, що діти в небезпеці. “За словами сусідів, вона вживає наркотики, зловживає алкоголем і періодично зникає”, — розповіла Романюк.

Люди обурені й кажуть, що маленьку Софійку жінка навіть на вулицю не виносить. У поліції, куди порадила звернутися сімейний радник Мін’юсту, 24-річну Катерину знають.

“Вона тричі притягувалася до адміністративної відповідальності за дрібне розкрадання майна. Крім того, двічі притягувалася і до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжки. Також двічі родичі зверталися про її розшук”, — говорить прес-секретар ГУ Нацполіції Рівненщини Марія Юстицька.

“Якщо мама з’явиться, то з нею проводитиметься відповідна робота, буде складено протокол за адміністративне правопорушення. Також розглядатиметься питання про доцільність позбавлення її батьківських прав”, — пояснив керівник Рівненської служби у справах дітей Андрій Міщеня.

Малюків збираються тимчасово віддати в дитбудинок. Родичі, які поки дивляться за ними, не проти й уже готують документи. Самій жінці, коли вона з’явиться, загрожує штраф до 1700 гривень за невиконання батьківських обов’язків.

Читайте також  На Львівщині військова вантажівка протаранила автобус. Трьох дітей госпіталізовано (ФОТО)

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...