Гройсман влаштував нову аферу з тарифами, ціни знову поміняються: всі деталі

Кабмін на чолі з прем’єром Володимиром Гройсманом і НАК “Нафтогаз” влаштували українцям новий тарифний експеримент, який може обернутися катастрофою

Напередодні уряд оприлюднив нову формулу розрахунку ціни на газ. Це буде вже третя афера за останні два місяці.

Адже тільки в травні “Нафтогаз” під тиском Кабміну знизив тариф для населення майже на 30 копійок – до 8,27 гривень за кубометр. Однак в червні ціна виросла на 5,2%. Більш того, відтепер для кожного регіону діють специфічні тарифи на блакитне паливо і його транспортування. У деяких частинах України споживачам доведеться платити по 8,8 гривень за кубометр, що навіть вище цінника, який “Нафтогазу” забороняє перевищувати постановою Кабміну (8,55 гривень).
Тепер же Володимир Гройсман публічно обурився вартістю газу для українців і закликав “Нафтогаз” знизити її. Директор інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров попередив народ про небезпеки такого експерименту. Він упевнений, що махінації чиновників з цінами загрожують ще більше погіршити ситуацію з комунальними тарифами, які і без того створюють досить проблем жителям України.

“Кабмін з Нафтогазом вже апробують на нас небезпеки і страшилки газової кризи. Отже, глава« Нафтогазу »А.Коболев на виконання прийнятого Кабміном постанови повинен зменшити визначену ним на червень цього 2019 р ціну газу для населення в 6299 грн. За 1000 кубометрів на 800-900 гривень. Але знаючи характер норовистого Андрія, в уряді поспішили заявити про створення міжвідомчої групи для перевірки формули встановлення ціни газу з боку «Нафтогазу» і уточнили: «Будемо досліджувати разом з депутатами фактичні витрати« Нафтогазу »на природний газ для потреб населення ». Господа, а що ви раніше робили? Боюся, що ці експерименти В.Гройсмана і А.Коболева можуть мати досить погані наслідки”, – заявив економічний експерт.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...