Вальс, розважальні локації та гості-семінаристи. Уперше в Богородчанах зібралися 269 випускників

У День захисту дітей у Богородчанах пролунав останній дзвоник для випускників району. Захід відбувся під патронатом голови Богородчанської райдержадміністрації Франка Єжака та за підтримки заступника голови Івано-Франківської ОДА Ярослава Паранюка.

Розпочалося свято для випускників із спільної молитви у греко-католицькій церкві святого Івана Богослова. Продовжилася урочиста церемонія біля стін Богородчанської райдержадміністрації.

Благословення, духовні настанови та поради отримали випускники від настоятелів церкви Івана Богослова о. Івана Мачкодери та о. Михайла Момота. Ректор Івано-Франківської духовної семінарії, протоієрей Олесь Будзяк разом із студентами-семінаристами пішою прощею прийшли на свято. Приємним збігом обставин стало те, що церковний обряд щодо вшанування родини співпав зі святом останнього дзвоника. Протоієрей Олесь Будзяк зазначив:

“Ми сьогодні, в день захисту дітей, дякуємо всім нашим матерям і в особливий спосіб − нашою пішою прощею родини, в якій ми дякуємо за нашу маму, батька і вчителів, які нас виховують. Ми не планували, але так співпало, що у вас є це свято – благословення випускників, шкіл і наша проща — і ми, з благословення Божого, об’єднали ці події”.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Богородчанської РДА Оксана Савчук зауважила, що цьогорічний останній дзвоник особливий тим, що вперше в Богородчанах зібралося 269 випускників із 13-ти шкіл, які мали нагоду познайомитися між собою:

“З нагоди дня захисту дітей ми вирішили організувати таке свято, щоб вони відчули, що ми їх любимо, адже для нас головним є дитиноцентризм”.

Перший заступник голови Богородчанської РДА Іван Загірняк зазначив, що підтримав ідею організації масштабного шкільного свята:

“Галузь освіти є пріоритетною в нашому району, тому ми підтримуємо такі заходи і намагаємося допомогти і посприяти їм, адже діти – наше майбутнє і тому стараємося, щоб в них було все якнайкраще”.

Читайте також  МОН доручило звільнити 10% персоналу навчальних закладів

Депутат Івано-Франківської обласної ради Святослав Никорович наголосив на важливості об’єднання всіх випускників району:

“Дуже важливо, що випускники зібралися разом. Кожен і з них обере різні професії. Хтось робітничу, хто у державній установі і буде взаємодія усіх випускників Богородчанщини, яка стане монолітною. Також позитивним моментом є те, що всі почули про досягнення випускників, які в майбутньому мотивуватимуть й наступні покоління”.

Діти-сироти отримали від Івана Загірняка путівки на відпочинок у місто Очаків Миколаївської області, а діти з малозабезпечених сімей від Святослава Никоровича — квитки на Underhill European Music Festival.

Із вдячністю та емоціями радості та суму висловилися і батьки, і вчителі, і випускники.

Завершилися урочистості традиційним вальсом випускників під мелодію гурту «Чарівний край» Манявського ліцею.

У рамках заходу діяли й різні розважальні локації. Серед них — профорієнтаційна акція «Майстерня професій», майстер-класи, шоу мильних бульбашок, розваги з аніматорами-героями мультфільмів.

Більше миттєвостей свята — у відео “Вікон”:

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...