Калуська ліцеїстка Вікторія Хухра здобула перемогу на Міжнародному конгресі. ФОТО

Десятикласниця Калуського ліцею №10 і вихованка гуртка «Основи біохімії» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Вікторія Хухра представляла свою наукову роботу на XII Міжнародному конгресі та технічній виставці «ЕТЕВК-2019» (Екологія, Теплопостачання, Енергозбереження, Водопостачання, Каналізація), які проходили 10-14 червня в м. Чорноморську Одеської області, і здобула І місце.

На Конгресі, який вважається найбільш вагомим і авторитетним форумом спеціалістів у сфері теплопостачання, питного водопостачання, водовідведення, екології, економіки, управління, калушанка Вікторія Хухра виступила зі своїм проектом «Шляхи утилізації та використання мінеральних добрив у м. Калуші з метою збереження водного балансу України», — повідомляють “Вікна” з посиланням на КалушФМ.

За словами Вікторії, у квітні цю наукову роботу вона захищала на національному етапі Міжнародного молодіжного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» під назвою «Всеукраїнський юнацький водний приз-2019» у Києві. Тоді вона стала номінанткою в категорії «спеціальний приз», а тепер її разом з дев’ятьма фіналістами конкурсу запросили виступити на Міжнародному конгресі.

Юна науковиця розповідає:

“Поїздка на Міжнародний водний конгрес «ЕТЕВК» в м. Чорноморськ є нагородою фіналістам конкурсу. Тут ми представляли свої роботи перед фахівцями та науковцями з України й інших країн”.

За перемогу калушанку нагородили грамотою за І місце і цінним призом — портативною безпровідною Bluetooth колонкою. Керівником наукового проекту Вікторії є вчитель хімії ліцею №10, керівник гуртка «Основи біохімії» ЦНТТУМ Орися Груба.

Крім того, в цьому навчальному році Вікторія Хухра також була переможницею ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції охорони довкілля та раціонального природокористування та ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...