Поліція розігнала антиросійську акцію протесту в Грузії

Для розгону протестувальників поліція застосувала сльозогінний газ, гумові кулі та водомети. Учасники акції, в свою чергу, закидали поліцейських пляшками і забирали у них щити. У зіткненнях постраждали десятки людей. Повідомляється про 70 постраждалих серед яких 39 поліцейських та 8 журналістів.

Спершу на площу перед парламентом виїхали згуртовані в каре поліцейські та почали відтісняти демонстрантів які залишилися. Їм вдалося витіснити протестувальників, однак значна частина демонстрантів залишилася на проспекті Руставелі.

Правоохоронці почали затримувати демонстрантів на проспекті Руставелі та прилеглих до нього вулицях. Кількість затриманих наразі невідома. Аби розігнати протестувальників, які залишилися на проспекті поліція знову застосувала сльозогінний газ та гумові кулі.

Наразі протестувальників на проспекті майже не залишилося, хоча час від часу туди все ж прибувають нові люди, які гуртуються в групи. Постріли поступово затихли. Деякі учасники акції протесту продовжували жбурляти у бік поліції палиці та пляшки відступаючи. Поліція, в свою чергу, затримувала найбільш активних.

Невелика група мітингувальників відійшла до будівлі Тбіліського державного університету на проспекті Чавчавадзе, а силовики повернулися до будівлі парламенту.

Автомобільний рух проспектом Руставелі відновили. Комунальні служби прибрали сміття з території.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...